26.11.2014 u 20:30

• +8

Liga prvaka, 5. kolo, skupine A, B, C i D

Izvor: Reuters / Autor: SUSANA VERA

U utorak su na rasporedu utakmice petog kola Lige prvaka po skupinama A, B, C i D. Najzanimljivije trenutke pratite u tekstualnom prijenosu tportala gdje možete vidjeti i golove s večerašnjih dvoboja

U današnjim skupinama najmanje briga imaju Real Madrid, Bayer Leverkusen i Borussia Dortmund koji su već izborili plasman u osminu finala.

SKUPINA A

Atletico – Olympiacos 4:0
64' - 4:0 - GOOOL - velika večer hrvatskog reprezentativca, hat-trick
62' - 3:0 - GOOOL - novi gol Mandže, ovoga puta glavom
38' - 2:0 - GOOOL - Mandžo iz blizine nakon greške gostujuće obrane
9' - 1:0 - GOOOL - greška golmana Roberta, Juanfran je dao loptu za Raula Garciju koji je pogodio
2' - hrvatski napadač nije s par metara uspio zahvatiti loptu i gurnuti je u mrežu
- Mandžukić kreće od prve minute za domaćina

Mälmo – Juventus 0:2
88' - 0:2 - GOOOL - Tevez je ugasio nadu domaćinu
49' - 0:1 - GOOOL - muke Talijana prekinuo je Llorente

SKUPINA B

Basel - Real Madrid 0:1
35' - 0:1 - GOOOL - Cristiano Ronaldo, izjednačio se s Raulom sa 71. golom. Sada kreće u lov na Messija koji je na 74

Ludogorec – Liverpool 2:2
88' - 2:2 - GOOOL - Terziev za ludnicu na stadionu
37' - 1:2 - GOOOL - preokret Liverpoola preko Hendersona
8' - 1:1 - GOOOL - Liverpool se brzo vratio preko Lamberta
3' - 1:0 - GOOOL - početak iz snova za Ludogorec, odnosno noćna mora za goste, kontra Bugara i strijelac je Dani Abalo
- Dejan Lovren je među rezervama 'redsa'

SKUPINA C

Zenit – Benfica 1:0
90' - pobjeda domaćina, ova utakmica je bila počela u 18 sati
79' - 1:0 - GOOOL - ubačaj s desne strane, na pravom mjestu je bio Danny

Bayer – Monaco 0:1
72' - 0:1 - GOOOL - Ocampos je donio prednost Francuzima
- Tin jedvaj i Dario Krešić su na klupi Bayera, a Danijel Subašić od prve minute između vratnica Monaca

SKUPINA D

Arsenal – Borussia D. 2:0
57' - 2:0 - GOOOL - Alexis Sanchez je približio Arsenal osmini finala
2' - 1:0 - GOOOL - kakav početak na Emiratesu, sanogo je nakon asistencije Cazorle šokirao bundesligaša

Anderlecht – Galatasaray 2:0
86' - 2:0 - GOOOL - Mbemba još jednom
44' - 1:0 - GOOOL - Mbemba  je razveselio domaće navijače