TURCI ZAVRŠILI POSAO

Slaven Bilić i Demba Ba izbacili Partizan iz Europe

06.11.2014 u 22:41

Slaven Bilić i njegov Bešiktaš i drugi su put uzastopno svladali beogradski Partizan i tako ga izbacili iz kombinacija za prolazak u iduću fazu Europske lige

Bešiktaš je u beogradu bio uvjerljiv protiv Partizana, no u uzvratu je srpski viceprvak pokazao više i zaslužio 'pristojan' poraz od 2:1. U prvom dijelu golova nije bilo, no u nastavku je sve na  brzinu riješio senegalski napadač Demba Ba koji je unutar pet minuta povezao dva gola i tako umjesrio ovaj dvoboj.

Partizan je smnjio pogotkom Markovića, no do boda nisu uspjjeli doći i tako su ostali izvan kruga momčadi koje u posljeja dva kola mogu računati na plasman među 32 najbolje ekipe ovoga natjecanja. Biliću i njegovim Turcima treba još barem remi protiv Asterasa u idućem kolu. I ako izgube imat će još posljednju priliku, obzirom da imaju četiri boda više od konkurenta.