22.10.2014 u 20:35

• +7

Liga prvaka, 3. kolo skupina A, B, C i D

Izvor: Reuters / Autor: REUTERS/Miguel Vidal

Danas su na rasporedu utakmice trećeg kola Lige prvaka u skupinama A, B, C i D. Tekstualni prijenos pratite na tportalu (od 20.45) gdje možete pogledati i golove par trenutaka nakon što su postignuti

SKUPINA A

Atletico M. – Mälmo 5:0
90+3' - 5:0 - GOOOL - najuvjerljivija pobjeda večeri, zabio je Cerci
87' - 4:0 - GOOOL - Godin se upisao u listu strijelaca
77' - Mandžukić je zamijenjen
63' - 3:0 - GOOOL - Griezmann je pogodio, potop gostiju u nastavku
61' - 2:0 - GOOOL - Koke je asistent, a Mandžukić je pogodio mrežu Šveđana
48' - 1:0 - GOOOL - slomljen je otpor gostiju, Arda Turan je pronašao Kokea koji je nepogrešiv
15' - švedska momčad uopće ne izgleda impresionirana, ravnopravna je Atleticu koji ne može uspostaviti kontrolu na travnjaku
- Mandžukić je u prvom sastavu domaćina

Olympiacos – Juventus 1:0
36' - 1:0 - GOOOL - ludnica u Pireju, Mitroglou je namjestio, a Kasami zabio

SKUPINA B

Liverpool – Real Madrid 0:3
72' - imao je sada Liverpool zicer, ali nije bilo koncentracije pred golom Casillasa
63' - Ronaldu je Mignolet skinuo zicer
63' - Ronaldo je ukrao loptu neporeznim igračima Liverpoola, pucao s lijeva iskosa, ali je golman njegovu bombu 'boksao'
45+1' - Coutinho je uzdrmao vratnicu, nema Liverpool ni sreće
42' - 0:3 - GOOOL - Anfield je u šoku, nakon kornera gužva, pepe je uspio gurnuti do Benzeme koji s pet metara trese mrežu
30' - 0:2 - GOOOL - Kroos je ubacio, a benzema sjajno reagirao i s desna iskosa glavom lobao golmana Redsa
28' - Ronaldo sada prijeti sa 17 metara, ali pored lijeve vratnice
23' - 0:1 - GOOOL - odlična asistencija Jamesa Rodrigueza za Ronalda, portugalski nogometaš je iako ometan uspio loptom prebaciti nemoćnog Mignoleta
13' - nešto lošija Casillasova reakcija nakon kornera, ali prošlo je bez opasnosti po njegova vrata
10' - igra se otvoreno, tempo je jak, ali bez ozbiljnijih prilika
- od prve minute su na terenu Lovren, u dresu 'redsa', i Modrić koji igra za Real

Ludogorec – Basel 1:0
90+2' - 1:0 - GOOOL - šok za Švicarce, u sudačkoj nadoknadi pogodio je Minev

SKUPINA C

Bayer – Zenit 2:0
63' - 2:0 - GOOOL - u pet minuta Bayer je riješio goste, sada je strijelac Papadopoulos
58' - 1:0 - GOOOL - prvi večerašnji gol u ovoj skupini postigao je Donati

Monaco – Benfica 0:0
- Subašić je na vratima domaćina od početka

SKUPINA D

Anderlecht – Arsenal 1:2
90+1' - 1:2 - GOOOL - veliki Arsenalov preokret preko Podolskog
89' - 1:1 - GOOOL - Gibbs je razveselio goste
71' - 1:0 - GOOOL - Praet je dodao za Najara koji je izazvao ludnicu na stadionu

Galatasaray – Borussia D. 0:4
83' - 0:4 - GOOOL - Ramos je potvrdio uvjerljivu pobjedu Borussije
41' - 0:3 - GOOOL - bundesligaš će na odmor s velikom prednošću, Kagawa je dodavač, a Reus strijelac
18' - 0:2 - GOOOL - nevjerica kod domaćih navijača, opet je zabio Aubameyang nakon što ga je pronašao Piszczek
6' - 0:1 - GOOOL - prvi gol u srijedu pao je u Istanbulu, Aubameyang je rastužio domaće navijače nakon brze kontre gostujuće momčadi. Asistent je bio Reus