VELIKI PREOKRET

City gadno zabrljao, sve bliže je ispadanju!

21.10.2014 u 19:55

Nogometaši Manchester Cityja odigrali su tek neriješeno na gostovanju kod CSKA u Moskvi, iako su vodili 2:0 na poluvremenu…

City se nalazi u iznimno teškoj situaciji u skupini E. Nakon tijesnog poraza u gostima kod Bayerna, uspio je tek remizirati kod kuće protiv Rome i ovog je utorka doživio novi neuspjeh koji ga je još korak udaljio od plasmana u osminu finala.

Gosti iz Manchestera u Moskvi su imali pobjedu u svojim rukama, s obzirom da su na poluvremenu imali dva pogotka prednosti. Prvo je Aguero zabio u 29. minuti nakon što je Džeko probio obranu domaćih i odigrao na drugu stranu, gdje je Argentinac poslao loptu u praznu mrežu. Sličan je gol pao i u 38. minuti, a zicer je u gol pospremio Milner.

Ipak, CSKA se vratio u život i osvojio svoj prvi bod ove sezone u grupnoj fazi. Prvo je Doumbia dobro pratio akciju i nesmetano zabio u 65. minuti, da bi u 86. iz kaznenog udarca Nacho postavio konačnih 2:2.

Na ljestvici skupine City ima tek 2 boda, a CSKA tek jedan. Bayern i Roma sad su još veći favoriti za prolazak dalje.