17.09.2014 u 20:42

• +11

Prvo kolo LP-a, skupine E, F, G i H

Izvor: Reuters / Autor: Reuters

U srijedu će se kompletirati prvo kolo nogometne Lige prvaka. Od 20.45 u tekstualnom prijenosu tportala možete pratiti utakmice iz skupina E, F, G i H te vidjeti pogotke

SKUPINA E

Bayern – Manchester C. 1:0
90' - 1:0 - GOOOL - Boateng je pogodio
45' - vrlo zanimljiva utakmica kojoj nedostaju samo golovi
30' - gosti su uspostavili ravnotežu i posljednjih nekoliko minuta su oni opasniji
20' - potpuna dominacija Bayerna, engleskog prvaka zasad spašava Hart
1' - Müller je zamalo šokirao Engleze, zaobišao je vratara i iz blizine poslao loptu pored desne vratnice

Roma – CSKA M. 5:1
82' - 5:1 - GOOOL - počasni pogodak za goste djelo je Muse
50' - 5:0 - GOOOL - ovo je već tragikomično, Rusi sada zabijaju sami sebi, autogol Ignjaševiča
31' - 4:0 - GOOOL - katastrofa Rusa, gervinho je još jednom nadmudrio očajnu obranu CSKA-a
20' - 3:0 - GOOOL - u Rimu je sve gotovo, Roma je zabila još jednom - Maicon
10' - 2:0 - GOOOL - kakav početak Talijana.  Aada je Iturbe bio dodavač, a Gervinho strijelac
6' - 1:0 - GOOOL - Gervinho je asistirao za Iturbea koji je izbjegao zaleđe i pogodio za prednost Rimljana

SKUPINA F

Ajax – PSG 1:174' -1:1 - GOOOL - veselje na tribinama, Schöne je bacio navijače nizozemskog sastava u trans14' - 0:1 - GOOOL - prvi pokušaj Francuza i odmah pogodak, Ibrahimović si je upisao asistenciju, a mrežu je zatresao Cavani

Barcelona – APOEL
1:0
28' - 1:0 - GOOOL - od brojnih napadačkih zvijezda kod Barce na kraju je gol postigao Pique
1' - Ivan Rakitić je na klupi za rezervne igrače

SKUPINA G

Maribor – Sporting 1:1
90' - 1:1 - GOOOL - u sudačkoj nadoknadi Zahović je spasio Slovencima bod
80' - 0:1 - GOOOL - slovenska obrana je popustila, a domaćian je rastužio Nani

Chelsea – Schalke 1:1
62' - 1:1 - GOOOL - brza kontra bundesligaša za izjednačenje, strijelac je Huntelaar
11' - 1:0 - GOOOL - sjajna suradnja Hazarda i Fabregasa, a španjolski veznjak doveo je domaćina u vodstvo

SKUPINA H

Athletic – Šahtar 0:0
1' - Darijo Srna je s kapetanskom vrpcom od prve minute u momčadi Šahtara

Porto – BATE 6:0
76' - 6:0 - GOOOL - trpanje se nastavilo, Aboubakar
61' - 5:0 - GOOOL - Adrian Lopez je strijelac petog pogotka efikasne portugalske momčadi
57' - 4:0 - GOOOL - hat-trick iznimno raspoloženog Brahimija
37' - 3:0 - GOOOL - Danilo je pronašao Martineza koji potvrđuje kako bodovi sigurno ostaju u Portugalu
32' - 2:0 - GOOOL - precizan udarac Brahimija
5' - 1:0 - GOOOL - domaćin je krenuo žestoko, sijevalo je sa svih strana, a onda je goste probio Brahimi, prema prvim minutama Bjelorusima se sprema katastrofa