SUIGRAČI 'SPASILI' KAPETANA

Hrvat tragičar dana u Ligi prvaka, ali ostao sretan

31.07.2014 u 07:39

Legia iz Varšave Ivice Vrdoljaka svladala je na domaćem terenu Celtic s uvjerljivih 4-1 uz dva pogotka Miroslava Radovića

Momčad iz glavnog poljskog grada slavila je usprkos činjenicama da su gosti iz Škotske poveli i da su domaćini promašili dva jedanaesterca. Pucao ih je upravo kapetan Vrdoljak u 59. i 87. minuti.

Prvi je udarac s bijele točke poslao kraj vratiju, dok je njegov drugi udarac zaustavio Celticov vratar Fraser Forster. Valja spomenuti da je Celtic od 44. minute igrao s igračem manje nakon isključenja braniča Efea Ambrosea.

Vrdoljaka sinoć baš nije išlo s bijele točke

Ipak, nogomet je momčadska igra i vođa ove Legije Vrdoljak mogao je na počinak sretan. Ne promašuje se svaki dan dva penala, ali momčad mu je na pragu prolaska u posljednju rundu kvalifikacija, a ionako su nakon njegovih promašaja s kreča suigrači (Žyro i Kosecki) ubrzo postizali golove. Pratila ih je fantastična vojska navijača i Legia bi ove godine mogla biti ugodno europsko iznenađenje.