23.04.2014 u 20:02

• +10

Atletico Madrid - Chelsea

Izvor: Reuters / Autor: Reuters

Utakmica koja je većinom bila prezentacija anti-nogometa završila je gotovo pa jedinim mogućim rezultatom - 0:0. Atletico je pokazao više, ali nije mogao niti do jednog gola

Atletico Madrid - Chelsea 0:0

90'+5- utakmica je završena... nećemo je dugo pamtiti!
90'+2- prilika za Costu ali udarac glavom završava u rukama Schwarzera
90'- konačno dobra situacija za Chelsea! Slobodan udarac s manje od 20 metara preko gola je bacio David Luiz
84'- Jose Sosa prolazi s desne strane, ali udarac glavom Raul Garcie odlazi preko gola
79'- Arda se vinuo iznad Azpilicuete, ali njegov udarac glavom biva neprecizan
76'- Gabi prijeti iz slobodnog udarca s malo više od 20 metara. Lopta prizemno prolazi kroz zid, ali brani Schwarzer
70'- na terenu gledamo isto što i u prvom poluvremenu; Atletico bolji, ali bez pravih prilika...
60'- udarac s distance Diega završava daleko od gola
55'- nakon pogreške Schwarzera otvorila se prilika za Diega, ali ovaj je slabo pucao
46'- počelo je drugo poluvrijeme...

45'- Diego puca izvan 16-erca, ali s udarcem nije imao problema Schwarzer. Time je završilo prvo poluvrijeme
40'- Diego Costa pokušao je pucati s kakvih deset metara, ali je blokirao Azpilicueta
34'- Mario Suarez uputio je odličan udarac s kakvih 25 metara, ali lopta je prohujala pored lijeve vratnice
27'- Ramires ušao u solidnu situaciju nakon prodora po desnoj strani, ali odlučio se za udarac koji je bio sve samo na dobar
20'- nakon kornera dobra prilika pada za Garyja Cahilla, ali prethodno je bio prekršaja na Courtoisu
15'- direktno iz kornera pucao je Koke, Čech jedva obranio i pritom pretrpio ozljedu u sudaru s Raulom Garciom. U igru ulazi Schwarzer
10'- nema posebnih prilika, ali počele su prve čarke. Diego Costa i John Terry definitivno ne misle postati prijatelji
5'- početno ispitivanje snage... zasad bez prilika
0'- utakmica je počela... nadamo se pravoj nogometnoj ljepotici!

Atletico Madrid: Courtois, Juanfran, Miranda, Godin, Filipe; Mario, Gabi; Koke, Raul Garcia, Diego Ribas; Diego Costa.
Chelsea: Cech; Azpilicueta, Cahill, Terry, Cole; David Luiz, Mikel, Lampard; Ramires, Torres, Willian

Atletico je ove sezone pobijedio sve utakmice kod kuće, posljednju s 1:0 protiv Barcelone. Bila je to njihova 17 pobjeda u posljednjih 18 europskih susreta. Chelsea igra svoje treće polufinale u ovom natjecanju zaredom.