BOL JAČA OD ŽELJE

Nevolja Buffona: Zbog leđa upitan SP

15.06.2010 u 10:29

Legendarni Buffon zamijenjen je na poluvremenu utakmice protiv Paragvaja i to zbog jakih bolova u leđima

Prvi vratar talijanske nogometne reprezentacije Gianlugi Buffon ima problema s bolovima u leđima i zbog toga ga je na poluvremenu jučerašnjeg susreta protiv Paragvaja (1:1) morao zamijeniti Federico Marchetti.

'Buffon je već na zagrijavanju osjetio bol u leđima, ali je svejedno želio braniti. No, nakon prvog poluvremena izjavio je da više ne može, pa sam ga morao zamijeniti. Zasad ne znamo koliko će mu vremena trebati da se oporavi, čekamo procjenu liječničke ekipe', izjavio je talijanski izbornik Marcello Lippi.

Buffon u prvom poluvremenu praktično nije imao nikakvog posla, osim što je morao izvaditi loptu iz mreže kada je Paragvaj poveo u 39. minuti pogotkom Antolina Alcaraza. Italija je poravnala u 63. zgoditkom De Rossija.