Neno Kljajić slomio srca čileanskim rukometašima!

• Ivan Janković
  • Zadnja izmjena 20.01.2017 16:20
  • Objavljeno 20.01.2017 u 16:20

Čileanska rukometna reprezentacija imala je sve u svojim rukama ovog petka, ali izgubila je od Saudijske Arabije u napetoj završnici 26:25 i tako dovela u pitanje plasman u osminu finala o kojem je sanjala...

Čile nikad nije ostvario pobjedu u grupnoj fazi Svjetskog prvenstva sve do ovog prvenstva u Francuskoj kada je šokirao Bjeloruse i došao na korak do povijesnog plasmana u osminu finala.

Trebala je izabranicima Garralde još samo pobjeda ovog petka protiv otpisane Saudijske Arabije kako bi se našli u krugu reprezentacija koje nastavljaju borbu za medalje, ali to se ipak nije dogodilo.

Saudijci koje vodi naš stručnjak Nenad Kljajić uspjeli su golom Mahdija Alsalema minutu i pol prije kraja slomiti Čileance koji su prije toga dugo vodili tijekom drugog poluvremena, no pokazalo se uzalud.

Konačni poredak znat će se nakon večernje utakmice Bjelorusije i Mađarske, a Čile u slučaju pobjede Mađara još može proći dalje.