BEZ NJEGA NE IDE

Duvnjak otkrio probleme; evo zašto nije trebao igrati

17.01.2017 u 10:11

Hrvatska je protiv Bjelorusije ostvarila treću pobjedu na SP u Francuskoj (31:25), a jedan od ključnih igrača u novome trijumfu bio je Domagoj Duvnjak

Duvnjak nije trebao igrati protiv Bjelorusa, u prvom dijelu vukao je Cindrić i izgledalo je kako ćemo napokon jednu utakmicu odigrati bez pomoći igrača Kiela, ali u nastavku nije išlo sve po planu pa je morao u vatru.

'Bila je ovo dobra utakmica, nismo se nikako mogli odvojiti, ali to je zato što su Bjelorusi igrali jako sporo u napadu, malo su nas uspavali. U drugom poluvremenu je to opet izgledalo puno bolje. U utorak je slobodan dan, kao i svaki put ćemo se dobro pripremiti, treba pobijediti Čile i u petak sa Nijemcima za prvo mjesto', rekao je Duvnjak te priznao najveću istinu za susret s Njemačkom.

'Lekcija koju smo naučili iz utakmice s Bjelorusijom je ta da ukoliko želimo pobijediti Njemačku moramo popraviti obranu.'

Duvnjak je otkrio zašto je trebao utakmicu s Bjelorusima odgledati s klupe. Problemi s ozljedom su i dalje prisutni...

'Nije bilo planirano da zaigram, jer imam nekih problema s koljenom. No na kraju smo odlučili da igram i nisam imao nikakvih bolova za vrijeme susreta.'