16.01.2017 u 20:28

• +9

SP u rukometu, Hrvatska - Bjelorusija

Izvor: Cropix / Autor: Ante Čizmić

Na Svjetskom prvenstvu u Francuskoj Hrvatsku očekuje utakmica trećeg kola skupine C protiv Bjelorusije. Tekstualni prijenos pratite na tportalu od 20.45 sati

Hrvatska - Bjelorusija 31:25

60' - kraj
58' - novi gol Mandalinića, 31:25
57' - Božić sa sedam metara, tu je sve riješeno, 30:24
56' - Mihić prekida dva gola u nizu Bjelorusa, 29:24
54' - bomba Mandalinića, 28:22
52' - Duvnjak je sjajan, naša najveća prednost, 27:22
50' - lakše se diše, Horvat sa 7m, pa Mihić iz kontre, 26:22
48' - u prvom dijelu smo imali Cindrića, a sada u drugom Duvnjaka, 24:22
46' - Šebetić je dobio izravni crveni karton zbog udarca laktom u lice suparnika
45' - Duvnjak nas drži u prednosti, 23:21
43' - ne izgleda dobro, Bjelorusi lako dolaze do golova, evo još jednog, 22:21
42' - važan gol Duvnjaka, njegov prvi, 22:20
40' - pogodak Bjelorusa i isključenje Gojuna, 21:19
39' - gol Horvata s krila, 21:18
35' - Mandalinić je prekinuo seriju suparnika sa 7m, 20:18
34' - no Bjelorusi su dobili dva isključenja u desetak sekundi, no Cindrić nije zabio sedmerac
33' - napravili smo krivu izmjenu, pa smo dobili još jedno isključenje, samo četiri igrača u polju
33' - Malo sreće, Stepančić uz pomoć bloka, 19:17
32' - krenuli smo isključenjem, Bjelorusi su to kaznili, 18:16

30' - posljednji gol poluvremena zabili su Bjelorusi, 18:15
30' - Cindrić izluđuje Bjeloruse, njegov osmi gol (ima i pet asistencija), 18:14
29' - Puhovski je odličan, dva gola, ali i sedam asistencija, 17:14
28' - kakva utakmica Cindrića, 7 od 7, 17:13
27' - teškim šutem s krila Bjelorusi su prekinuli našu seriju od tri gola, 16:13
26' - nova kontra koju završava Štrlek, 16:12
25' - solo akcija briljantnog Cindrića, uvjerljivo prvo ime utakmice, 15:12
24' - Cindrić zabija 7m, danas sve radi, 14:12
21' - Horvat je zabio, ali Bjelorusi dva dok so imali igrača više, 13:12
19' - kad Ivić obrani, odmah je to kontra, ovoga puta Kontrec, 12:9
17' - Cindrić je navukao dvojicu, Horvat je s krila siguran, 11:9
15' - Rutenka, ali odmah i Cindrić, 10:8
15' - Mamić je pogodio, vanjski šut funkcionira, 9:7
14' - Puhovski je realizirao sedmerac, 8:7
13' - Cindrić je raspoložen, treći pogodak, 8:6
12' - Mamić je pod prekršajem, ali brzo uzvraća Šilović, 7:6
10' - dva pogotka u nizu Bjelorusije
9' - Ivić je skinuo zicer, a zatim Štrlek u kontri pogodio, 6:3
7' - nova kontra Hrvatske, 5:2
6' - Stepančić se digao i tu golman nema šanse, 4:2
5' - Horvat s krila, 3:2
3' - suparnici su brzo izjednačili dalekometnim projektilom, no tu je opet Cindrić, 2:1
2' - kontra Hrvatske i gol Cindrića, 1:0
1' - počelo je...

- ovu utakmicu sudi ženski par, sestre blizankinje o kojima više pročitajte OVDJE
- i dok je Hrvatska u turnir krenula s dvije pobjede, Čile ima jedno slavlje i jedan šokantan poraz u prvom kolu od Čilea
- prije početka jedan podatak, Hrvatska nikad nije izgubila od Bjelorusije, deset utakmica i osam naših pobjeda uz dva neodlučena rezultata

-----------------------------------------------------------------------------

'Turnir je dugačak i nema mjesta za euforiju, ali mislim da s ovakvom igrom i još ponekim popravcima u napadu i obrani možemo daleko dogurati. Znam dosta igrača iz Meškov Bresta, kako igraju, ali uz dobru analizu s Venijom mislim da ćemo se i mi vratari dobro pripremiti za Bjelorusiju', rekao je Filip Ivić.

'Bit ćemo bolji u sljedećim utakmicama, počevši od one s Hrvatskom. Borit ćemo se i mislim da čak možemo pobijediti Hrvate ako budemo imali dobar dan. U svakom slučaju ćemo ih namučiti,' najavio je Boris Puhovski iz Bjelorusije iako nije jasno na čemu temelji svoj optimizam.