Dinamo je svoj lov na Rijeku nastavio okršajem u Vinkovcima kod Cibalije. Nakon apsolutne dominacije, ali bez puno pravih prigoda, Hodžić je uspio u 72. minuti dovesti Dinamo u vodstvo. U samoj završnici Zgrablić je pogodio za izjednačenje, no sudac Batinić potom je, nakon starta Žderića na Soudanija, pokazao na bijelu točku a s 11 metara novi gol za Dinamo zabio je Armin Hodžić. Na kraju je ostalo 2:1

Cibalia - Dinamo 1:2

CIBALIA: Matković, Markić, Muženjak, Glavica, Baša, Tipurić, Crnčević, Žderić, Mišić, Mastelić, Romić

DINAMO: Livaković - Stojanović, Lešković, Schildenfeld, Pivarić - Antolić, Pavičić - Olmo, Ćorić, Šitum - Hodžić

• 90’

Hodžić je zabio s bijele točke za vodstvo Dinama

• 90’

KRAJ UTAKMICE

• 89’

sudac Batinić nakon kontakta Žderića i Soudanije pokazao je na bijelu točku

• 86’

GOOOOOLLL - Cibalia je izjednačila golom Zgrablića, nakon korenra Tipurić je dodao do strijelca koji iz voleja šalje loptu u mrežu

• 83’

Antolić je ušao u 16-erac domaćih, ali nije uspio poslati povratnu loptu

• 75’

Nova velika prilika za Dinamo, ali lopta odlazi pokraj gola

• 75’

Pacultova izmjena; Mišić izalzi, Šimunac ulazi

• 72’

GGGOOOLLL - nakon još jednog dugog napada Dinama, Hodžić je primio loptu, okrenuo se i odapeo s 14 metara te zabio pod vratnicu