MAXTV PRVA LIGA

Hajduk izvukao tek bod u gradskom derbiju

19.02.2017 u 17:19

U posljednjoj utakmici 21. kola MAXtv Prve lige Split je na Parku Mladeži odigrao s Hajdukom 2:2 i tako gostima još jednom pomrsio račune, nakon što ih je izbacio i iz Kupa ove sezone...

Sastav Splita: Kukić, Maglica, Dupovac, Mikulić, Vasilj, Vidović, Boljat, Tomičić, Pavlovski, Pešić, Ugrina.

Sastav Hajduka: Stipica, Juranović, Nižić, Ćosić, Memolla, Hamza, Savvas, Vojković, Tudor, Futacs, Ohandza.

MAXtv Prva liga, 21. kolo

Split – Hajduk 1:1 (Pešić 76 / Erceg 82)

Tijek utakmice

Kraj - podjela bodova koja Hajduk ne može zadovoljiti
85' - greda za goste! Tudor je glavom iz blizine pogodio okvir gola!

82' - gooool za Hajduk! Erceg je uspio izjednačiti, glavom nakon ubačaja Vlašića!
78' - Erceg je mogao uzvratiti, ali nije pogodio nakon asistencije Saida
76' - goool za Split! Jovanović je proigrao Pešića koji dovodi domaće u vodstvo!

72' - Jagić opasno prijeti iz daljine, Stipica vadi loptu ispod grede
65' - Pešić je malo zakasnio na ubačaj Pavlovskog, Hajduk opasno visi
60' - sumnjivo zaleđe Pešića u izglednoj situaciji
52' - Dupovac je pucao na drugoj stativi nakon kornera i iz blizine propustio veliku priliku za Split
Poluvrijeme - ostaje neizvjesno uoči drugog dijela, Hajduk nije pokazao dovoljno u prvih 45 minuta
44' - Ohandza uzvraća, ali njegov udarac odlazi malo iznad gola
43' - velika prilika glavom za Pešića, ali njegov udarac je blokiran i Split nije zabio
30' - utakmica se primirila, nema velikih šansi u posljednje vrijeme
16' - Futacs uzvraća dobrom prilikom, ali puca pored vratnice
5' – Mikulić prijeti iz slobodnjaka, Stipica je siguran
1' – dvoboj u Splitu je počeo

Nakon što je Split iznenađujuće izbacio Hajduk u Kupu, proljetni dio sezone MAXtv Prve lige ponovo otvara isti okršaj na Parku mladeži.

Hajduk s novim trenerom Carrillom pokušat će ove nedjelje potvrditi da je bolja momčad od Splita, dok domaćin traži bodove u svojoj grčevitoj borbi za opstanak.