MAXtv PRVA LIGA - 19. KOLO

Barišićev euro gol obilježio preokret Osijeka u Puli

10.12.2016 u 19:07

U drugom dvoboju subotnjeg rasporeda 19. kola MAXtv Prve lige Osijek je u Puli svladao domaću Istru 1961 s 3:1, s time da su sva četiri gola djelo gostiju

Ostao je Osijek u utrci s Hajdukom za treće mjesto. Nakon pobjede Splićana u Vinkovcima, Osijek je bio pod pritiskom, s time što je gostovanje u Puli, barem na papiru, teže nego u Vinkovcima.

A to se vidjelo i u utakmici. Imali su gosti terensku inicijativu, ali završnog udarca nije bilo.

I onda su si još i sami zabili gol u 44. minuti. Točnije uspjelo je to Muzaferu Ejupiju koji je jedan ubačaj domaćih glavom skrenuo u mrežu.

Međutim, u samo osam minuta nastavka, s tri brza gola, od kojih ovaj Barišićev za 2:1 može i u rubriku euro golova, Osijek je posve preokrenuo utakmicu i bodovno se izjednačio s Hajdukom.

Cibalia Hajduk 1:2
Istra 1961 Osijek 1:3