MAXTV PRVA LIGA

Pogledajte golijadu na utakmici Intera i Istre

05.12.2016 u 20:06

U posljednjem susretu 18. kola MAXtv Prve HNL u ponedjeljak je Inter u Zaprešiću s Istrom 1961 odigrao 2:2

Domaćini su poveli prekrasnim pogotkom svog najboljeg strijelca Jakova Puljića u 16. minuti koji je lobom s 25 metara svladao neopreznog golmana Istre Ivušića. Bila je to najbolja najava onog što će se do kraja utakmice događati na terenu u Zaprešiću. Inter je očajnički lovio prekid serije od dva poraza (istina, očekivanih jer su ih doživjeli od Hajduka i Dinama!) dok je Istra željela nastaviti uspješan niz od dvije pobjede i gostujućeg remija s Dinamom.

Ipak, gosti do poluvremena uspijevaju izjednačiti. Nakon ubačaja s lijevog boka Goran Roce u 42. minuti zabija za 1:1.

Inter ponovno dolazi do vodstva u 51. minuti, a strijelac je opet Jakov Puljić, ovaj puta pogađa glavom. To mu je osmi gol u sezoni i dijeli prvo mjesto liste najboljih strijelaca s Gorgonom iz Rijeke.

U završnici utakmice, u 84. minuti, Istra je izborila remi pogotkom Brazica Lucija s 18 metara.

Utakmica je odigrana na stadionu ŠRC Zaprešić pred 300 gledatelja, a sudio je Bruno Marić iz Daruvara.

STRIJELCI: 1:0 Jakov Puljić (16), 1:1 Goran Roce (42), 2:1 Jakov Puljić (51), 2:2 Lucio (84).

Inter Zaprešić - Istra 1961 2:2