REMI U ZAPREŠIĆU

Inter promašivao, a Slaven ludom golčinom došao do boda

24.09.2016 u 21:58

U prvoj subotnjoj utakmici desetog kola MAXtv Prve lige u Zaprešiću su Inter i Slaven Belupo odigrali 1:1

U zanimljivom dvoboju na kraju je svaka momčad dobila bod, a to je epilog kojim su puno zadovoljniji gosti.

Inter je bio bolji, a 'žuti' su već u 12. minuti poveli nakon malonogometne akcije koju je završio Ivan Blažević.

No Koprivničani nisu dugo bili u minusu jer je devet minuta kasnije Bouadla fenomenalno pogodio ljevicom za izjednačenje.

Do kraja susreta više nije bilo pogodaka, a trebalo je, i to u mreži 'farmaceuta'.

Naime, domaćin je imao dvije vratnice (Puljić, Kolar) i još nekoliko zicera, a u junaka se pretvorio gostujući vratar Goran Blažević koji je svojim obranama izludio malobrojne navijače domaćina.

Slaven je sada peti s deset bodova, a Inter je ostao na osmoj poziciji s osam.