RUTINSKA POBJEDA

Pogledajte eurogolove Roga i Hodžića protiv Lokomotive

15.05.2016 u 11:03

U posljednjoj utakmici 36. kola MAXtv Prve lige u Zagrebu su se sastali nogometaši Lokomotive i Dinama. Prvak Dinamo utakmicu je otvorio s dva eurogola koja su postigli Rog i Hodžić, a do konačnih 4:0 'modre' su odveli Gojak i Fernandes. Na gostovanju u Splitu ogometaši Slaven Belupa slavili protiv Splita s 2:0

Pred svega 750 gledatelja na stadionu Maksimir Dinamo, osvajač dvostruke krune, rutinski je stigao do uvjerljive pobjede4:0 protiv Lokomotive.

U 23. minuti Rog je snažnim udarcem sa 20-ak metara doveo Dinamo do vodstva, a već šest minuta kasnije jednako lijep pogodak s gotovo iste udaljenosti zabio je Hodžić.

U drugom poluvremenu već u 47. minuti na 3:0 povisio je Gojak, a konačnih 4:0 postavlja Čileanac Fernandes u 56. minuti.
Lokomotiva – Dinamo sažetak

Lokomotiva - Dinamo 0:2

Lokomotiva - Dinamo 0:3

Lokomotiva - Dinamo 0:4

U isto vrijeme kada je započela utakmica na Maksimiru u Splitu su se sučelili nogometaši RNK Splita i Slaven Belupa. Gosti iz Koprivnice su pred 500 gledatelja na stadionu Park mladeži poveli sa 1:0 golom Ejupijau 15. minuti.

Na konačnih 2:0 u 68. minuti povisio je Križman.

Ovom pobjedom Slaven Belupo je stigao do ukupno 42 boda što je bilo dovoljno za sedmo mjesto na ljestvici dok je RNK ostao na 46 bodova i mjestu iznad.