GOLIJADA U ZAPREŠIĆU

'Lokosi' poveli, razigrani Inter izveo sjajni preokret

29.04.2016 u 20:01

U prvoj utakmici 34. kola MAXtv Prve lige u Zaprešiću je Inter svladao Lokomotivu 3-1

Od prve minute je bilo jasno da ćemo gledati otvorenu utakmicu u kojoj će se tražiti pogodak više. Najefikasniji napadač MAXtv Prve lige Nestorovski uzdrmao je gredu već u drugoj minuti, a samo nešto kasnije gosti su uzvratili, no Fiolić je promašio zicer.

Ipak, na gol se nije previše čekalo, u 11. minuti Cekici je nadmudrio domaću obranu i pogodio za 0-1.

Veselje 'lokosa' nije dugo trajalo. Leko je u 20. minuti neporezno skrivio kazneni udarac, a Nestorovski svladao Zeleniku.

U 25. novi gol u mreži momčadi s Kajzerice. Poslije jednog ubačaja najviši u skoku bio je Ćosić za preokret u Zaprešiću.

I u nastavku je bilo odličnih prilika s obje strane, no mreže se nisu tresle sve do sudačke nadoknade, a tada je Glavina odigrao 'školsku' akciju s Čelikovićem te riješio sve dvojbe s trećim golom.