MAXtv PRVA LIGA

Sporni penal za Dinamovu pobjedu 2:1

14.02.2016 u 18:55

U posljednjoj utakmici 22. kola MAXtv Prve lige Zagreb je bio domaćin Dinamu. Imali su 'modri' incijativu tijekom cijele utakmice, puno više prilika, ali Zagreb je imao vodstvo sve do 63. minute. A četiri minute kasnije gosti su nakon sumnjovog penala stigli i do druogo gola odnosno pobjede 2:1

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
-----------------------------------------------------------

90'+3 KRAJ UTAKMICE
90'+2 imao je Jr. Fernandes još jednu izglednu priliku ali Livaković mu odnosi loptu s noge i sprječava treći gol
81' - Zagrebov trener Medić dobio je crveni karton
75' - lukav pokušaj Pjace, pokušaj loba, ali pokraj gola
73' - Šulc je imao boljih rješenja no pucao je iz daleka, pokraj gola
70' - Brekalo ulazi, Hodžić izlazi
67' - GGGOOOLLL - Hodžić je precizan s 11 metara, Dinamo vodi 2:1
67' - penal za Dinamo, nakon kontakta Matića sa Šovšićem
64' - GGGOOOLLL - nakon ubačaja iz kuta Antolić je proslijedio loptu a Fernandes pogađa za 1:1

60' - Fernandesova nova prilika ali i nova odlična intervencija Livakovića
52' - Pjaca puca iskosa, ali dosta bezopasno pa Livaković nema problema s njegovom prijetnjom
50' - Dinamo je bolji, Šovšić ulazi u 16-erac ali u zadnji tren izbacuje Kolinger
46' - počelo je drugo poluvrijeme; trener Mamić u igru je uveo Pjacu i Šovšića a u svlačionici su oostali Machado i Soudani

45' - KRAJ PRVOG POLUVREMENA
41' - lijep udarac Ćorića, ali ravno u ruke Zagrebova vratara
35' - udarac iz kuta izveo je Machado, Schildenfeld je visoko skočio i pucao glavom no Livaković sigurno hvata loptu
30' - GGGOOOLLL - 1:0 vodi Zagreb; strijelac je Lovro Medić; nakon greške Soudanija, Jurilj šalje povratnu loptu a medić zabija za vodstvo 'bijelih'

18' - Machado prekršajem zaustavlja 'zagrebaše', a slobodnjak je izveo Šulc, a nakon odbijanca Gudelj puca s ruba 16-erca, ali malo pokraj gola
11' - odlična prilika za Juniora Fenandesa, na proigravanje Ćorića, ali Livaković pravovremeno istrčava a potom i dobro reagira na odbijenu loptu; ostaje 0:0
6' - prva opasnost pred golom domaćina, ali Livaković ipak nije trebao intervenirati
1' - već u pvroj minuti, Zagreb prijeti ali Eduardo se prvo dobro postavlja te izbija loptu nogom a onda i zaustavlja udarac Stepčića1' - težak teren bit će prepreka i jednima i drugima