'MODRI' U KRIZI

Eduardo spustio Dinamo na zemlju i Mamiću zadao nove brige!

05.02.2016 u 20:46

U prijateljskoj utakmici igranoj u španjolskoj La Mangi nogometaši Dinama izgubili su 0:2 od ukrajinskog Šahtara, a pogodak je zabio i Eduardo da Silva...

Eduardo je prethodnih godina vodio sudski spor sa Zdravkom Mamićem u kojem nije dobro prošao, no malu zadovoljštinu dobio je ovog petka u dvoboju protiv svog bivšeg kluba i Zdravkovog brata Zorana.

U dvoboju Šahtara i zagrebačkog Dinama Ukrajinci su osigurali pobjedu u prvom poluvremenu. Prvi pogodak bio je djelo Eduarda da Silve u 7. minuti nakon asistencije Darija Srne, a drugi Taisona u 26. minuti.

U nastavku se rezultat nije mijenjao pa je tako Dinamo nakon Stromsgodseta i Loveča doživio svoj treći poraz u pet pripremnih utakmica na španjolskoj turneji, što nije dobra najava za Zorana Mamića uoči nastavka sezone u srijedu u Kupu protiv Intera i zatim nedjeljne utakmice MAXtv Prve lige protiv Zagreba.