Škorić iz penala do zasluženog izjednačenja

Subotnji raspored u MAXtv prvoj ligi donio je ogled Osijeka i vodeće momčadi MAXtv Prve lige, Rijeke. Dvoboj u Gradskom vrtu počeo je u 15 sati

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
------------------------------------------------------
OSIJEK: Mikulić, Arsenić, Džolan, Lesjak, Špičić, Kurtović, Šorša, Čuljak, Škorić, Grgić, Roce.
RIJEKA: Vargić, Ristovski, Samardžić, Lešković, Žuta, Močinić, Maleš, Radošević, Tomasov, Balaj, Bezjak

90'+8 - KRAJ U OSIJEKU
90'+6 - GGGOOOLLL - 1:1 Škorić je zabio s bijele točke
90'+5 - sudac Matoc pokazao je na bijelu točćku zbog Bradarićevog udarca po nozi Arsenića
90'+1 - Matasov ubačaj s desne strane, ali Mile Škorić nije uspio zahvatiti loptu punom nogom pa je propala još jedna prilika za domaćine
86' - dvije prilike domaćih u istoj minuti, prvo Kurtović a onda i Arsenić nisu precizni
84' - Bradarićev udarac s 25 metara, ali Mikulić u padu nogom zaustavlja njegov udarac
83' - Matas je ušao, Džolan izašao
82' - Filip Bradarić ulazi, Tomasov izlazi
76' - Roshi je na drugoj strani sjajno povukao kontru Rijeke, ali njegov je ubačaj bio neupotrebljiv
75' - Šorša je donio loptu pred gol Rijeke, pucao, Vargić kratko odbio no Grgić je pucao pokraj gola
72' - nova promejna u Osijeku, Nikola Mandić je ušao, Roce izašao
69' - pritisak Osijeka, već treći korner u zadnje dvije minute
68' - Špičić je prošao po lijevoj strani, uspio ubaciti, ali čak trojica igrača Osijeka kasnili su na njegov ubačaj pa je propala i ova prilika Osijeka
64' - Roshi ulazi, Balaj izlazi
54' - Lešković pravovremeno uklizava ispred Šorše
52' - Kurtović je pucao iz daljine
46' - počelo je drugo poluvrijeme, umjesto Čuljka u igri je Perošević

45' - GGGOOOLLL 0:1 - Tomasov sjajnom loptom proigrava Bezjaka koji preko glave Mikulića zabija za vodsvto Rijeke

41' - pokušaj Radoševića iz daljine, ali neprecizan
33' - prva opasnost za gol Osijeka, Samardžić glavom nakon kornera, ali malo pokraj gola
28' - Rijeka ima terensku inicijativu no Mikulić praktički ni nema posla
18' - odlična kontra Osijeka, ali Vargić istrčavanjem na Škorićaspašava svoj gol
16' - nova opasnost pred Vargićem, Lesjak je u padu zahvatio loptu ali uputio ju je kraj gola
14' - Vargić jedva skida slobodnjak Osijeka, a kojeg je izveo Roce
5' - na drugoj strani prijeti Radošević, no lopta mu bježi na skliskom terenu
4' - Kurtovićev udarac odbio je Tomasov
1' - odmah na startu utakmice domaćini su imali prigodu, Grgić je pucao preko gola
1' - počela je utakmica u Osijeku

14.55 - kiša stvara probleme i u Slavoniji, pa je na Gradskom vrtu tek 200-tinjak gledatelja