30.08.2015 u 19:00

• +3

MAXtv Prva liga, 8. kolo: Inter - Hajduk

Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL

U prvoj nedjeljnoj utakmici 8. kola MAXtv Prve lige nogometaši Hajduka svladali su Inter u Zaprešiću rezultatom 2:0

Sastav Intera: Posavec – Filipović, Ćosić, Komorski, Čeliković – Šoljić, Mazalović – Bočkaj, Blažević, Ottochian – Nestorovski.

Sastav Hajduka: Kalinić - Velazquez, Nižić, Milović, Milić - Jefferson, Balić, Vlašić, Tudor - Maloku, Ohandza

MAXtv Prva liga, 8. kolo

Inter – Hajduk 0:2 (Balić 5, Ohandza 69)

Tijek utakmice

Kraj - Hajduku uvjerljiv i zaslužen trijumf i ostanak pri vrhu MAXtv Prve lige
84' - Roguljić puca iz daljine, no pokraj gola
76' - Čeliković je pogodio okvir gola iz slobodnjaka! Lopta ne želi u gostujući gol
73' - Glavina iz blizine ne pogađa, bila je to najbolja prilika Intera dosad
69' - goool za Hajduk! Ohandza je zabio drugi pogodak za goste i proslavio ga saltom!

59' - Mlinar je pogodio stativu iz slobodnjaka!
51' - Inter je ostao s igračem manje! Komorski je dobio drugi žuti nakon prekršaja nad Ohandzom
48' - velika prilika za Ottochiana, ali Jefferson je blokirao njegov udarac s desetak metara
46' - Balić prijeti na početku drugog dijela, Posavec spreman
Poluvrijeme - Hajduk dominantan, ali još nije uspio riješiti utakmicu
40' - krasna solo akcija Glavine, no njegov udarac Kalinić je lako ukrotio
36' - nova gužva pred golom Intera, pucao je akrobatski Vlašić, lopta završava s gornje strane grede
25' - Nestorovski iz slobodnjaka puca preko gola
17' - poništen gol Miloviću! Bebek kaže da je naskočio na braniča prilikom kornera
11' - Vlašić je zapucao penal! Izborio ga je Tudor u duelu s Komorskim, ali ništa od pogotka, Posavec je uhvatio loptu u ruke!

7' - kakva šansa za goste! Ohanzi je sjajno obranio Posavec, a Tudor iz blizine zatim promašuje cijeli gol
5' - goool za Hajduk! Tudor je dodao Baliću, a on fantastičnim prizemnim udarcem svladao Posavca!

2' - Blažević je sjajno prošao Milovića, oštro ubacio, ali samo korner za domaće
1' - dvoboj u Zaprešiću je počeo

Nakon neuspjeha u posljednjem krugu kvalifikacija za Europsku ligu, Hajduk se mora posvetati domaćem nogometu do kraja sezone. Emocionalno ispražnjen dolazi u Zaprešić gdje će pokušati izbjeći poraz protiv protivnika koji igra vrlo dobro u posljednje vrijeme.

Toplakov Inter nanizao je dvije pobjede i uspeo se među vodeće momčadi lige, a jedini poraz zabilježio je u dvoboju s Dinamom. U Zaprešiću sanjaju novu pobjedu, no Hajduk ima bolju momčad i morat će se namučiti za nju...