MAXtv PRVA LIGA - 8. KOLO

Matel lijepim golom potvrđuje pobjedu Dinama

29.08.2015 u 20:50

Nakon ulaska u Ligu prvaka Dinamo se okrenuo domaćem prvenstvu te je rutinski, iako su se gosti nadali 'ispražnjenom' Dinamu, svladali Slaven Belupo sa 3:0

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
-------------------------------------------------
90'+2 KRAJ UTAKMICE
82' - prvi udarac gostiju prema Eduardu, a uputio ga je Jambor
80' - GGGOOOLLL - Matelov lijep i odmjeren udarac završio je u desnom kutu suparničkog gola

60' - prekrasan Antolićev udarac s 25 metara, ali na putu u mrežu ispriječila se vratnica
58' - Muzafer Ejupi je ušao, A Delić iazašao
54' - sada puca Pivarić, gotovo s iste pozicije kao i kada je zabio gol Skenderbeuu, ali ovgo puta je to završilo lošije
50' - Henriquezov pokušaj
46' - počeo je drugi dio

45' - KRAJ PRVOG POLUVREMENA
44' - GGGOOOLLL - lijepo ubacivanje Ćorića s desne strane koje je Čileanac Henriquez glavom pospremio u mrežu za 2:0

38' - prilika za Pjacu, ali udarac glavom nije stigao do Rozmana, a kamoli gol-crte
30' - utakmica i nije pretjerano uzbudljiva; Dinamo kontrolira igru, ali prilika nema
23' - Pivarićev udarac s 15-tak metara, prema prvoj vratnici no Potokar je uspješno izbija u korner
11' - GGGOOOLLL - u nastavku akcije Antolić je ubacio, a od Parackog se lopta odbila u mrežu Rozmana

10' .- velika greška Mikulića, ali henriquez je nije znao iskoristiti
1' - počela je utakmica, na Maksimiru se okupilo tek tisuću gledatelja

Mamić je krenuo u nešto drugačijem sastavu nego obično: od prve minute tu su Šimunović, Matel, Antolić, Fernandes, Rog i Henriquez, a na klupi su ostali Pinto, Goncalo, Machado, Soudani i Hodžić