PARK MLADEŽI

Split propustio razbiti Hajduk; u nastavku stigla kazna!

29.05.2015 u 16:55

Danas su na rasporedu dvije utakmice posljednjeg kola MAXtv Prve lige. U 17 sati (Arenasport 1) na Parku mladeži igraju Split i Hajduk. Tekstualni prijenos pratite na tportalu gdje možete vidjeti i golove s toga susreta

Split: Zagorac, Galović, Barbarić, Vrgoč, Glavina, Vidović, Blagojević, Bagarić, Rog, Erceg, Cikalleshi
Hajduk: Grbić, Bašić, Nižić, Milović, Jozinović, Tudor, Vuković, Balić, Vlašić, Gurbanov, Prskalo

Split - Hajduk 1:1 - kraj

90+2' - Vrgoč je pocrvenio, a Zagorac spasio bod, jer je obranio snažan udarac Vlašića iz slobodnjaka sa 17 metara
89' - sve više ležanja i traženja liječničke pomoći
87' - Jozinović je napravio dar mar na lijevoj strani, ali je njegov prizemni ubačaj završio u nogama Splitovih nogometaša
85' - i dalje se ništa ne događa, svi jedva čekaju da utakmica završi
70' - razvodnila se igra na obje strane, sramežljivi pokušaji, kao da su se momčadi zadovoljile s trenutačnim rezultatom
54' - novi zicer za 'bile', nakon ubačaja, usamljeni Vlašić je sa 6-7 metara pucao loše pored gola
52' - Hajduk je bolje ušao u drugi dio, Prskalo je iz blizine pucao preko Zagorca, ali i grede
49' - 1:1 - GOOOL - ubačaj Tudora s desne strane, a Maloku koji je ušao u nastavku nadskočio je Galovića i zabio

46' - drugo poluvrijeme

45' - kraj prvog dijela
44' - nova velika prilika za Split, Rog je prošao Grbića, ubacio na pet metara, a Cikalleshi zakasnio par centimetara zatresti praznu mrežu
38' - prva dobra prilika za Hajduk, Tudor s 15 metara s desna iskosa, ravno u Zagorca
33' - Erceg usamljen glavom preko gola, Hajduk je i dalje bezopasan
30' - Erceg je probao 'panenku', ali se Grbić nije dao iznenaditi
28' - penal za Split, Kurbanov je gurnuo Galovića, sudac je odmah pokazao na ijelu točku
16' - 1:0 - GOOOL - ubačaj s lijeva iskosa, najviši u skoku je Vidović za vodstvo domaćina

11' - Vidović je iz okreta iz voleja pogodio gredu, Split nije imao sreće
10' - na Parku mladeži nije se zasad dogodila niti jedna ozbiljnija situacija za pogodak
1' - krenulo je pred jako malim brojem gledatelja, par stotina
- prije početka utakmice prigodan dar od predsjednice NO Branke Ramljak dobio je Goran Jozinović koji se oprašta od Hajduka

Split je nakon poraza u Kupu, tijekom tjedna poražen i u finalu Županijskog kupa (ostao bez plasmana u Kupu sljedeće sezone), dok je Hajduk nekako uspio osigurati plasman u Europu. Ova utakmica, gradski derbi, se pretvorila u dvoboj za prestiž.