LUTRIJA PENALA

Senzacija u Kupu; RNK Split ispao od amatera!

27.05.2015 u 23:52

RNK Split nije uspio izboriti finale Županijskog kupa. U Otoku ih je nakon lutrije jedanaesteraca s 9:8 (3:3) izbacio OSK, prva momčad Županijske lige

'Crvenih' neće biti u idućem izdanju Hrvatskog nogometnog kupa u kojem su ove sezone stigli do finala gdje su poraženi na jedanaesterce od Dinama. Naime, momčad s Parka mladeži zapela je kod županijskog ligaša.

Split je poveo u 26. minuti preko Kvesića, a Vučemilović-Alegić je u 52. minuti izjednačio. U 63. za goste je pogodio Bagarić, a u 70. i Roce je zabio za velikih 3:1. No domaćin se nije predao, prvo je mrežu zatresao Banić-Škojo u 72., a Bašić golom 12 minuta kasnije postavio 3:3.

Kod lutrije jedanaesteraca ključna je bila šesta serija u kojoj je Galoviću udarac obranio Samardžić, dok je s druge strane siguran bio Pavša za veliko slavlje OSK-a.