DEBAKL U KRANJČEVIĆEVOJ

'Lokosi' jako zabrljali, bitka za Europu ide do kraja!

24.05.2015 u 20:50

U posljednjoj utakmici 35. kola MAXtv Prve lige nogometaši Splita pobijedili su Lokomotivu u Kranjčevićevoj i tako produžili borbu za posljednje mjesto koje vodi sljedeće sezone u Europu...

Lokomotivu više ne vodi Tomislav Ivković, no problemi nisu nestali s novim trenerom Pinčićem. Momčad je možda slavila u prošlom kolu protiv Slavena, ali već ove nedjelje vratila se gubitničkim navikama i tako produžila nadu Zagrebu da bi mogao u sljedećoj sezoni igrati u Europi.

Split je svoju europsku priliku prokockao u srijedu u finalu Kupa slabim izvođenjem penala, a ove nedjelje odigrali su Vulićevi igrači čvrstu utakmicu kao protiv Dinama i plodovi su stigli u samoj završnici.

U 79. minuti Ante Erceg je bio taj koji je nakon ubacivanja Rugaševića doveo gostujuću momčad u prednost.

Isti igrač ponovo je zabio tri minute kasnije. Bagarić mu je dao idealnu loptu i nije mu bilo teško postati dvostruki strijelac.

U 85. minuti Marko Rog iz blizine je zabio za konačnih 3:0, zaokruživši odličnu večer Splita.

Ante Rukavina isključen je u redovima Lokomotive koja ostaje s prednošću dva boda ispred Zagreba i gostovanjem kod Zadra u zadnjem kolu u kojem ju čekaju velike muke. Borba za Europu vodit će se do zadnje minute...