MAXtv PRVA LIGA - 34. KOLO

Henriquezov hat-trick; Dinamo pobijedio 4:0

16.05.2015 u 12:10

U najvećem derbiju hrvatskog nogometa Dinamo je sa 4:0 pobijedio Hajduk, a u odličnoj igri 'modrih' istaknuli su se trostruki strijelac Henriquez, Ćorić, Pjaca i Machado

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
---------------------------------------------------------------------------------
DINAMO: Eduardo - Pinto, Sigali, Taravel, Pivarić - Machado, Ademi - Soudani, Ćorić, Pjaca - Henriquez
HAJDUK: Kalinić - Vršajević, Maloča, Milović, Jozinović - Caktaš, Balić, Sušić, Mezga - Vlašić - Gotal

90'+3 KRAJ UTAKMICE
90'+1 - Henriquez pokušava vanjskom stranom kopačke, ali lopta odlazi pokraj gola
89' - Pjavin veleslalom, ali Pavičić nije dobro pucao
87' - prilika za Hajduk, ali Vršajević nije uspio dobro zahvatiti loptu
81' - još jedna odlična akcija Dinama; ali Pjaca nije uspio poentirati
79' - Pjaca puca, Kalinić brani
76' - zadnja promjena u Hajduku, izašao Gotal, ušao Vuković; također izlazi i Taravel a ulazi Fernandez
75' - Machado je izašao, Pavičić ušao
74' - GGGOOOLLL - Pivarićeva asistencija za Henriqueza koji zabija za 4:0

73' - Ademi u solo-prodoru, ali nije uspio uputiti udarac
68' - mijenja i Mamić; izlazi Sudani, ulazi Vukojević
67' - Mezga izlazi, Maglica ulazi
62' - Hajduk je uzvratio preko Tudora, koji je nanizao par igrača, pa čak i golmana Eduarda, ali Pinto je zaustavio loptu na gol-crti
61' - fenomenalna lopta Machada za Soudanija, ali Alžirac nije uspio prevariti Kalinića
59' - pravovremeno istrčavanje Kalinića s gola
58' - GGGOOOOLLL - Henriquez je strijelac, ali prije toga Ćorić ponovno krade loptu a Soudani ubacuje pred Kalinića

56' - Balić izlazi, Tudor ulazi
47' - GGGOOOLLL - Ćorić je ukrao loptu gostujućim braničima i nesebično dodao Henriquezu koji zabija za 2:0

46' - počelo je drugo poluvrijeme; zamjena nije bilo

45' - KRAJ POLUVREMENA
44' - Maloča u zadnji tren izbija loptu s noge Marka Pjace
44' - Machadov udarac, ali Kalinić siguran
39' - odličva varka Pjace, pa proigravanje za Soudanija, ali Vršajević je uspio odbiti loptu koja pak pogađa vratnicu
34' - pokušao je Ćorić iz prve poslati loptu u for Henriquezu ali lopta mu je otišla preko noge...
33' - još jedna dobra akcija 'modrih'; ali Milović je pravovremen ispred Henriqueza
30' - Vlašić i Bašić kombinirali su pred Eduardom ali udarac Andrije Balića otišao je preko gola
26' - zabio je Hajduk gol, ali Gotal je bio u zaleđu pa ga je sudac Vučkov opravdano poništio
25' - nakon ubačaja Hajduka iz kornera, Taravel dosta panično izbija loptu u novi korner
20' - Soudani je u kaznenom prostoru gostiju, ali izbili su je 'bili' u korner, a nakon ubačaja Henriquez nije dobro zahvatio loptu
18' - imali su gosti 'kontru', ali opet je pogriješio Gotal
13' - sada su gosti kombinirali nakon čega je Sušić pucao s 18 metara po sredini gola, no otišlo je to iznad gola
 9' - gosti su imalipriliku, ali Vlašić nije dobro pucao
 8' - GGGOOOLLL - odlična akcija Dinama; Soudani u prostor za Ćorića, a mladi je igrač bez problema zabio za 1:0

7' - igra se dopadljiv nogomet, s puno trke
 6' - Maloča u zadnji tren blokira Ćorićev pokušaj
 3' - nespretnost domaće obrane, ali Gotal je bio sam odnosno nije imao kome dodati loptu ali je izborio korner
 1' - prvi su s centra krenuli domaćini