SUPERGOL TOMASOVA

Rijeka opet brutalno unakazila Ivkovića i Lokomotivu!

10.05.2015 u 20:47

U posljednjem dvoboju 33. kola MAXtv Prve lige nogometaši Rijeke s visokih su 5:0 pobijedili Lokomotivu, što je treći teški poraz Ivkovićeve momčadi na Kantridi ove sezone...

Od svih ekipa, Rijeka na Kantridi najviše voli dočekati Lokomotivu. Nakon 6:0 u prvom dijelu prvenstva i 4:1 u Kupu, Kekova momčad još jednom je natrpala 'lokose' i produbila njihovu krizu. Ivković u zadnjih šest utakmica ima pet poraza, a zagrebačka momčad igra sve gore i pitanje je ima li što tražiti u Europi sljedeće sezone s takvom igrom.

Po ugodnom toplom vremenu riječki ljubitelji nogometa uživali su u uraganskih 20 minuta igre njihovih ljubimaca koji su u završnici prvog dijela utrpali četiri pogotka protivniku. U 26. minuti golijadu je otvorio Marin Tomasov, spretnom reakcijom na drugoj stativi nakon ubacivanja Sharbinija.

Četiri minute kasnije Bradarić je bio asistent, a Tomasov fantastično pogodio iz zraka, za prekrasan pogodak pod gredu i udvostručenje vodstva.

U 36. minuti na svoje je došao Bekim Balaj, koji je dobro reagirao na asistenciju Sharbinija za treći pogodak Rijeke.

Minutu prije odlaska na odmor u strijelce se upisao i Bradarić, koji je skrenuo jedno oštro ubacivanje Tomasova iz slobodnjaka, dovoljno da prevari nemoćnog Slugu.

Rijeka u drugom poluvremenu nije nastavila zabijati svakih par minuta kao potkraj prvog, ali u 69. minuti u listu strijelaca konačno se upisao i Anas Sharbini, krasnim odmjerenim udarcem u suprotni kut.

Nakon pet postignutih golova riječki napadači prestali su puniti mrežu nemoćnoj Lokomotivi koja unatoč očajnoj igri i rezultatima i dalje drži četvrto mjesto, koje bi moglo voditi u kvalifikacije za Europsku ligu sljedeće sezone.