MAXtv PRVA LIGA - 31. KOLO

Apsolutna dominacija 'modrih' koji vode sa 3:0

28.04.2015 u 19:49

Današnjim dvobojem Dinama i Osijeka otvara se 31. kolo MAXtv Prve lige. 'Modri' su uoči dvoboja bili apsolutni favorit, a konačnih 3:0 to i potvrđuju

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE
-----------------------------------------------

DINAMO: Eduardo - Matel, Sigali, Vukojević, Pivarić- Pavičić, Ademi - Fernandes, Ćorić, Soudani - Pjaca
OSIJEK: Mikulić - Matas, Laštro, Lukić, Barišić - Šorša, Jamak, Škorić - Špoljarić, Glavaš, Perošević

KRAJ UTAKMICE
90' - Dinamo je zasluženo stigao do uvjerljive pobjede
77' - GGGOOOLLL - ali što je promašio Pjaca, sada je Ćorić realizirao

76' - dobio je Pjaca loptu od Ćorića u prostor, ali lijep udarac otišao je za koji centimetar kraj gola
72' - lijepa akcija 'modrih', ali Pjaca je u zaleđu
64' - Iz igre je kod Osijeka izašao Glavaš, a u igri je Aneff.
63' - Ćorić je sjajno ubacio s lijeve strane u sredinu gdje natrčava Soudani koji je pokušao glavom, ali nije dobro zahvatio i lopta odlazi pokraj gola.
62' - Machado ulazi, Sigali izlazi
49' - GGGOOOLLL - odlična akcija Pjace te asistencija za strijelca Henriqueza

46' - počelo je drugo poluvrijeme; ušli su Peev Ivanov (umjesto Špoljarića) i Henriquez (umjesto Fernadesa)

KRAJ POLUVREMENA
41' - Još jedna prilika Osijeka... Jamak je izveo slobodni udarac s 30-ak metara, a njegov direktni udarac spašava Eduardo.
36' - dobar prodor Pjac, a Lukić u zadnji tren izbija loptu ispred Dinamovog igrača
31' - izlazi Ademi a ulazi Goncalo
25' - prilika za Osijek, ali Pivarić u zadnji čas izbija ispred Peroševića
20' - GGGOOOLLL - Domagoj Pavičić prekrasnim golom pogađa za vodstvo Dinama 1:0

13' - dva pokušaja osijeka u jednoj minuti, prvo Peroševića onda i Glavaš, zbog čega je Eduardo bio na mukama ali ostaje 0:0
 9' - odličan pokušaj Glavaša, koji s ruba 16-erca puca, ali malo preko gola
 9' - opet je Soudani u prilici, ovog puta iz 'čiste' situacije, ali sada je lopta otišla kraj gola
 6' - zabio je Soudani, ali bio je Alžirac u zaleđu pa je pogodak opravdano poništen
 4' - lijepa akcija 'modrih', ali Soudanijevo dodavanje prema Pjaci pravovremeno je 'pročitao' Mikulić

18.00 počela je utakmica na otužno praznom Maksmiru... Skupilo se manje od tisuću gledatelja