17.04.2015 u 18:02

• +5

MAXtv Prva liga, 29. kolo: Lokomotiva - Dinamo

Izvor: tportal.hr / Autor: tportal

U prvoj utakmici 29. kola MAXtv Prve lige nogometaši Dinama pobijedili su u Kranjčevićevoj Lokomotivu rezultatom 2:1

Sastav Lokomotive: Sluga - Bartolec, Perić, Prenga, Mamić - Leko, Mrčela, Begonja - Kolar, Rukavina, Brčić

Sastav Dinama: Eduardo - Vukojević, Šimunović, Taravel - Matel, Ademi, Machado, Pivarić - Ćorić - Soudani, Henriquez

MAXtv Prva liga, 29. kolo

Lokomotiva – Dinamo 1:2 (Gržan 77 / Soudani 54, Henriquez 68)

Tijek utakmice:

Kraj - Dinamu zaslužena pobjeda, 'lokosima' dobar dojam tek u završnici
90' - tri minute sudačke nadoknade
81' - Fernandez prijeti iz daljine, lopta odlazi malo pokraj gola

77' - goool za Lokomotivu! Ispala je obrana Dinama, Rukavina je proigrao Gržana koji sigurno zabija
68' - goool za Dinamo! Raspala se obrana domaćih i Henriquez je zabio u praznu mrežu nakon asistencije Soudanija

66' - nova čista šansa, Henriquez je išao sam no na kraju puknuo pokraj gola
65' - veliki promašaj Pjace koji je izašao sam s lijeve strane na Slugu!
63' - Eduardo spašava mrežu Dinama istrčavanjem ispred Marića i Rukavinae
54' - goool za Dinamo! Soudani je krasno zabio pod gredu za vodstvo gostiju!

Poluvrijeme - nema pogodaka...Dinamo bolji, ali bez konačne realizacije
34' - Soudani probio lijevu stranu, ali ubačaj za Ćorića nije bio dobar..u nastavku Soudani opet ostao sam, ali puca preko gola
25' - Bartolec u izglednoj prilici, no njegov udarac s desetak metara završio je u bloku Vukojevića
23' - Dinamo opet u čistoj šansi, ovaj put čisti Bartolec udarac Ademija koji je išao prema mreži...nakon kornera Vukojević pogođa gornji dio grede glavom
19' - nova gužva pred golom Lokomotive, Pivarićev šut pod gredu Sluga sjajno brani!
11' - Ćorić puca iz blizine, Sluga vješto brani i odbija preko gola!
10' - Dinamo bolja momčad na terenu, 'lokosi' se uglavnom brane sa svim igračima
1' - dvoboj u Kranjčevićevoj je počeo

Ivkovićeva Lokomotiva nastavlja ovaj vikend svoju borbu za mjesto u Europskoj ligi sljedeće sezone i to protiv ekipe koju još nikad nije pobijedila. Protiv Dinama 'lokosi' imaju izuzetno negativne statistike, no 'modri' su praktički osigurali naslov prvaka i ovog petka sve je moguće.

Mamić će u gradskom derbiju konačno iskušati Soudanija od prve minute te pokušati pronaći što više kvalitetnih rješenja u igri uoči novog obračuna s Rijekom, sljedeće srijede u Kupu.