Zadar vodio 2:0, Hajduk uspio spasiti bod na Poljudu

01.03.2015 u 18:58

• +4

MAXtv Prva liga, 23. kolo: Hajduk - Zadar

Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL

U posljednjoj utakmici 23. kola MAXtv Prve lige Hajduk i Zadar odigrali su 2:2 na Poljudu, u dvoboju u kojem su gosti vodili 0:2 na poluvremenu…

Sastav Hajduka: Kalinić - Vršajević, Maloča, Milović, Jozinović - Mezga, Caktaš, Vlašić, Milevski, Sušić - Maglica

Sastav Zadra: Matković - Mišić, Ješe, Jerbić, Jurkić - Pušić, Banović, Gabrić, Pešić, Čirjak – Terkeš

MAXtv Prva liga, 23. kolo:

Hajduk – Zadar 2:2 (Balić 69, Maglica 76  / Gabrić 12, Čirjak 18)

Tijek utakmice

Kraj - podjela bodova koja nikog ne oduševljava...i zvižduci Poljuda
90 - tri minute sudačke nadoknade
82' - velika prilika za Pešića, no slabo je pucao
79' - krasan prodor Jozinovića, ali udarac ide pokraj gola
76' - gooool za Hajduk! Vršajević je ponovo ubacio, ovaj put je Maglica strijelac!
69' - goool za Hajduk! Vršajević je pronašao Balića i vratio Splićane u igru!

60' - Pešić sebičan! Išla su trojica na Kalinića, nije htio dodati!
55' - krasna solo akcija Čirjaka, ali zatim njegov udarac Kalinić lako brani
Poluvrijeme - zvižduci na Poljudu, Zadar odlazi s velikom prednošću na poluvrijeme
38' - opet čista šansa, ali Sušić nije uspio iz blizine zabiti nakon ubacivanja Vršajevića
36' - velika prilika za Hajduk! Mezga je ostao sam i morao zabiti, ali udarac u suprotni kut odlazi pokraj gola
33' - Milevski sam, ali pokušao je dodati i propala je još jedna prilika za Hajduk

18' - goool za Zadar! Čirjak zabija s bijele točke, nakon prekršaja Vršajevića nad Terkešom!

15' - opet prijeti Zadar, Banović je silovito opalio s ruba kaznenog prostora, Kalinić na mjestu
12' - goool za Zadar! Drago Gabrić je zabio bivšem klubu, Pušiću velike zasluge zbog lijepe asistencije!

8' - opet čista šansa Maglice nakon ubacivanja Vlašića, no udarac glavom iz blizine odlazi pokraj gola
6' - stativa Hajduka! Maglica je izbio pred Matkovića, pucao u suprotni kut i centimetri su ga dijelili od pogotka!
1' – dvoboj na Poljudu je počeo

Igor Štimac pred novom je teškom misijom. Nakon poraza od Dinama i Zagreba, na Poljudu mora tražiti bodove spasa. Protiv Poklepovića koji je preuzeo Splićane neće mu biti lako, jer Hajduku nužno treba pobjeda nakon dva poraza u nizu…