NA KRAJU 1:1

Lokomotiva sumnjivim golom do boda protiv Splita

28.11.2014 u 19:57

Po jedan pogodak sa svake strane vidjeli su gledatelji u Kranjčevićevoj u remiju Lokomotive i Splita 1:1. Pogodak domaćina poprilično je sumnjiv, a situacija miriše na zaleđe

Iako kut kamere nije idealan, čini se kako je pogotku Mišića prethodilo zaleđe Rukavine, nakon kojeg je Lokomotiva postigla svoj jedini pogodak na susretu u 67. minuti. Bio je to i posljednji gol na utakmici, kojem je prethodio pogodak Marka Roga u 57. minuti za Split.

Gosti su bili bolji cijelo drugo poluvrijeme te imali još nekoliko prilika iz kojih su mogli doći do pogotka, dok je prvo poluvrijeme bilo vrlo siromašno te se iz njega ne može izdvojiti gotovo ništa.

S ovim remijem, Split ostaje na petom mjestu s 20 bodova, dok Lokomotiva ostaje četvrta s 22 boda.