MAXTV PRVA LIGA

Preokret Rijeke protiv Istre! Naravno, gol Andreja Kramarića

18.10.2014 u 19:02

Nakon što su Puljani poveli krajem prvog poluvremena, Riječani su se sabrali te s tri pogotka u drugom dijelu došli do pobjede

Rijeka - Istra 1961 3:1 (Tomić 44', Jajalo 54', Kramarić 71', Zec 90')

90'+2- utakmica je završila. Zaslužena pobjeda Rijeke...
90'- GOLLLLLL! nakon ubačaja Jajala iz kornera, u sredini je na pravom mjestu Zec, koji postiže prvi ligaški pogodak za Rijeku
81'- pogreška u obrani Istre, ali ne iskorištava je Andrej Kramarić. Udarac daleko preko gola

71'- GOLLLLLLLL! Kramarić još jednom pogađa! Prošao je braniča i poentirao silovitim udarcem
69'- Kramarić puca glavom, ali brani Dreven
65'- iz igre izlazi Ivan Krstanović, u igru ulazi Ermin Zec.
65'- iz igre izlazi Dario Tomić, u igru ulazi Jo Alves De Oliveira.
59'- Iz igre izlazi Kruno Ivančić, u igru ulazi Zvonko Pamić.
56'- predivna dijagonalna lopta Andreja Kramarića, ali Tomečak promašuje odličnu priliku

54'- GOLLLLLL! Udarac Jajala s ruba 16-erca biva odbijen od Grafa i time Dreven postaje nemoćan
50', dobro ubacivanje Jajala, Kramarić se odlično snašao u sredini, ali pogodio tek gredu
47'- kontranapad Istre i dug trk Radonjića završava lošim primanjem Tomića ispred gola Rijeke
46'- drugo je poluvrijeme počelo...

45'+1- odlična prilika za Mitrovića na samom kraju poluvremena, ali to skida Dreven. I time završava prvi dio utakmice...

44'- GOLLLLLLLLL! Istra jedva da je imala jednu akciju u ovom susretu, a onda Tomić pogađa na asistenciju Radonjića
32'- Istrina je obrana zgustnuta, pa ponovo Kramarić tuče s kakvih 20-tak metara, opet pokraj gola
25'- nakon dobrog dodavanja Cvijanovića, Sharbini puca s kakvih 18 metara, ali to skida Dreven. Nakon kornera, lopta se odbija do Leovca, koji dobro puca iz daljine, ali pored vratnice odlazi lopta
20'- utakmica je došla u poprilično besadržajne vode. Rijeka ima inicijativu, ali bez posebnih prilika
10'- Sharbini je sjajnom dubinskom loptom proigrao Leovca koji se ušuljao iza leđa obrane Istre 1961, ali s 15-ak metara iskosa pucao ravno u Drevena
0'- utakmica je počela...

Rijeka: Vargić, Tomečak, Mitrović, Lešković, Leovac, Jugović, Cvijanović, Jajalo, Sharbini, Krstanović, Kramarić.
Istra 1961: Dreven, Woon, Graf, Tomić, Gregov, Heister, Ivančić, Obšivač, Blagojević, Pavlović, Radonjić.