DEMONSTRACIJA SILE

Rijeka pregazila Zadar, krasni golovi oduševili Kantridu!

31.08.2014 u 22:54

Nogometaši Rijeke ostvarili su uvjerljivu pobjedu u 7. kolu MAXtv Prve lige. Svladali su Zadar rezultatom 6:1 i tako ostali blizu vodećem Dinamu…

Kekova momčad i dalje djeluje impresivno. Osim u dvoboju protiv Lokomotive prije tjedan dan, Rijeka igra bez pogreške i niže pobjede. Posljednja u nizu dogodila se ove nedjelje na Kantridi protiv Zadra, kojom je domaća momčad ostala uz bok Dinama na vrhu MAXtv Prve lige.

Rijeka je sve riješila u prvom poluvremenu. U 13. minuti Andrej Kramarić realizirao je oštar ubačaj Leovca i doveo svoju ekipu u vodstvo.

Zadar je uzvratio tri minute kasnije. Terkeš je dobio dubinsku loptu od Pušića i iz blizine poentirao pokraj Vargića.

U 20. minuti ponovo je Rijeka zabila. Ivan Tomečak ubacio se iz drugog plana i zabio pokraj istrčalog Matkovića.

Nakon pola sata igre novi gol domaćih. Ovaj je put Jugović bio u ulozi asistenta, a Moises je bio taj koji je u mrežu poslao povratnu loptu.

U 36. minuti nova dobra akcija Rijeke, Tomečak je utrčao, proigrao Moisesa koji je zabio svoj drugi pogodak na utakmici.

U drugom dijelu Rijeka se malo primirila, a onda je Cvijanović postigao supergol lobom sa središta igrališta u 85. minuti.

Moises je dvije minute kasnije kompletirao svoj hat-trick te tako zaokružio veliku pobjedu.

Rijeka zaostaje samo bod za Dinamom na vrhu, dok je Zadar na devetom mjestu.

MAXtv Prva liga, 3. kolo:

Rijeka – Zadar 6:1 (Kramarić 13, Tomečak 20; Moises 30, 36, 87, Cvijanović 85 / Terkeš 16)

Hajduk - Dinamo Zagreb 2:3
Rijeka - Zadar 6:1
Zagreb - Split 2:1