NA KRAJU 1:1

Sjajni Blagojević donio Istri bod protiv Splita!

28.07.2014 u 22:19

U posljednjoj utakmici drugog kola MAXtv Prve lige Split i Istra remizirali su rezultatom 1:1. Nakon poprilično praznog prvog poluvremena, obje su ekipe ubacile u brzinu više, pa smo gledali sadržajan drugi dio utakmice

Što se pogodaka tiče, domaći su poveli u 76. minuti iz kaznenog udarca kojega je iskoristio Mate Bilić, nakon neopreznog starta Vukmana na Rugaševiću, a na 1:1 poravnao je Slavko Blagojević preciznim prizemnim udarcem s gotovo 30 metara u 84.

Nije to bila njegova jedina majstorija. Naime, Blagojević je i u prvom poluvremenu zatresao gredu nakon slobodnog udarca s kakvih 25 metara. Na kraju, gosti mogu biti zadovoljni s bodom, ne samo jer su ga ostvarili na teškom gostovanju, već i zato što je Glumac promašio odličnu priliku u samom finišu utakmice.

Pred 1.500 na stadionu Park mladeži sudio je Vučemilović iz Osijeka.

Split je sada treći na ljestvici s četiri boda, dok je Istra 1961 sedma s dva. Na vrhu su Dinamo i Rijeka sa po šest bodova, a na dnu Zagreb i Osijek bez bodova.