Bomba Blagojevića donijela Istri bod protiv Splita!

28.07.2014 u 20:24

U posljednjem susretu drugog kola MAXtv Prve lige snage će ogledati Split i Istra, dvije momčadi koje su dobro započele novu sezonu

Split - Istra 1:1 (Bilić 75', Blagojević 84')

90+3'- sjajna prilika pada za Tomislava Glumca ali samo u ruke vratara. Time je susret završen podjelom bodova...

84'- GOLLLLLLLLLL! Slavko Blagojević pogađa iz daljine! Sjajan pogodak
82'- iz velike blizine glavom tuče Špehar, ali Vuković čuva prednost za Split

75'- GOLLLLLLLL! iznimno nepotreban prekršaj Vukmana na Rugaševiću za 11-erac domaćina. Bilić ga pretvara u prvi gol!
66'- dobro primanje i udarac Marka Roga, međutim samo stativa
53'- Bilić dobro prsima prima loptu u 16-ercu, ali njegov je udarac blokirao Graf
46'- počelo je drugo poluvrijeme...

45'- završilo je prvo poluvrijeme...
42'- nakon gužve u 16-ercu, udarcem preko glave pokušava Huseinbašić, ali nije bilo precizno

38'- fantastičan udarac Slavka Blagojevića s preko 20 metara iz slobodnog udarca... Greda se i dalje trese, ali nema gola!
35'- Istra se oslobila pritiska, i dalje susret bez prilika
25'- i dalje dominacija Splita, konstantne prijetnje bez izrazitih prilika za gol
16'- Mate Bilić puca iz slobodnog udarca s 25 metara, ali vratar gostiju to lako kroti
10'- bez pravih prilika na početku. Split bolji, Istra odolijeva
0'- utakmica je počela...

RNK SPLIT: Vuković - Ibriks, Galović, Glumac, Rugašević - Bagarić, Vidović, Rog, Erceg - Bilić, Roce
Klupa: Duka, Vrgoč, Vojnović, Kvesić, Radotić, Glavina, Belle

ISTRA 1961: Brkić, Vukman, Blagojević, Chung, Špehar, Pavlović, Huseinbašić, Graf, Heister, Vučko, Ivančić
Klupa: Dreven, Gregov,Obšivač, Batur, Rahmanović, Slavica, Janjušević