Pogledajte i procijenite; je li bio penal za Hajduk?

21.07.2014 u 11:15

• +7

MAXtv Prva liga, 1. kolo: Hajduk - Istra

Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL

Iako je Hajduk gotovo cijelu utakmicu bio bolja momčad na terenu te stvorio gotovo tucet dobrih prilika za pogodak, došao je samo do remija protiv Istre. Utakmica je okončala 1:1, a još se posebno priča o sudačkoj procjeni iz 86. minute

Nakon utakmice, iz tabora Hajduka nisu htjeli službeno komentirati suđenje, iako se između redova moglo iščitati kako su istim nezadovoljni. Rezultat je to prije svega činjenice da im u 86. minuti nije dosuđen 11-erac nakon pada Maglice u 16-ercu, kao i događaja kod pogotka Istre, gdje će neki reći kako je bilo prekršaja Špehara nad Maločom.

U našem se sažetku jasno vide obje situacije, pa je na vama da procjenite je li riječ o sudačkoj pogrešci ili ne. Ona druga, oko koje se diglo podosta prašine nakon utakmice, koja uključuje pad Maglice, počinje u 4:12 minuti video sažetka.

Pogledajte situaciju i odgovorimo na pitanje; jedanaesterac ili ne?