PRIPEME U SLOVENIJI

Dinamu remi s ruskim Rostovom

01.07.2014 u 22:00

Nogometaši hrvatskog prvaka Dinama odigrali su 1:1 protiv ruskog prvoligaša Rostova u drugom pripremnom dvoboju odigranom u Sloveniji.

'Modri' su poveli sjajnim golom Domagoja Antolića u 38. minuti, a izjednačio je Trošečkin u 57. minuti utakmice. Za ruski sastav je nastupio hrvatski nogometaš Hrvoje Milić, dok je Stipe Pletikosa još uvijek na odmoru nakon SP-a u Brazilu.

'Bila je to tvrda utakmica u kojoj je bilo puno dobrih stvari. Naravno, vidjeli smo i loše strane naše igre. Nedostaje nam mirnoće i sigurnosti u dodavanju što jako utječe na igru', kazao je trener Dinama Zoran Mamić

Uoči početka utakmice Dinamo se pridružio novi vratar Eduardo Carvalho. Portugalac je pogledao utakmicu svoje nove momčadi te potom s ekipom krenuo prema hotelu.

Dinamu je to bila druga pripremna utakmica, u prvom ispitu je izgubio od Petrolula (0:2). Dinamo će posljednju provjeru imati u subotu, a protivnik je izraelski prvak Maccabi Tel Aviv.