ČESTITKE DINAMU

Na Maksimiru pukla 'petarda' i deveti naslov!

22.04.2014 u 18:58

Utakmica je išla samo u jednom smjeru, a na kraju je Dinamo proslavio deveti naslov zaredom s pet komada u mreži Dragovoljca

Dinamo - H. Dragovoljac 5:0 (Pavičić 29', Čop 49', Soudani 61', Halilović 64', Husejinović 90')

Proslava titule uz malobrojnu publiku na tribinama. Čestitke Dinamu!

90'- GOLLLLLLLLLLLLL! Husejinović pogodio za konačnih 5:0! Utakmica je završila...
83'- Halilović puca s iste pozicije kao i kod posljednjeg gola, ali ovoga puta Pušeljić brani
79'- Ježina se poigravao s loptom koju mu je oduzeo Rašić, nakon toga Lesjak tuče puno preko gola
78'- Brozović tuče iz slobodnog udarca, ali ravno za Pušeljića
70'- Čop ponovo blizu gola, puca ravno u ruke vratara

64'- GOLLLLLLLL! nakon prodora, pogodio je i Alen Halilović

61'- GOLLLLLLLLLLLLLL! Ovoga puta Čop daje za Soudanija, a Alžirac pogađa iz neposredne blizine!
60'- na ubačaj Soudanijev Čop ima odličnu priliku s pet metara, ali brani Pušeljić
54'- Jajčinović puca dobro s desne strane, ali odlično brani Ježina
53'- s distance puca Soudani, ali samo u Pušeljića

49'- GOLLLLLLLLLLL! na asistenciju Brozovića, Čop je povećao prednost Dinama
46'- počelo je drugo poluvrijeme...

45'- nakon duge akcije u dobro se situaciji našao Božić ali blokirao je to Šimunović... tom je akcijom i završilo prvo poluvrijeme
43'- prvi iole ozbiljnije udarac Dragovoljca... okuražio se Jazvić, ali udarac s preko 20 metara završava u rukama Ježine
39'- Pivarić prolazi po lijevoj strani ali njegov udarac, poprilično iz kosa, prolazi pokraj vratnice
38'- pokušaj kontre Dragovoljca ali Zlatarova lopta završava u rukama Ježina

28'- GOLLLLLLLLLLLLL! Domagoj Pavičić postiže sjajan gol laganim prebacivanjem golmana nakon odlične asistencije Čopa
26'- Soudani prvo odlično prolazi po desnoj strani pokraj cijele obrane, a onda daje jako lošu loptu za Čopa
23'- Dinamo ponovo u protivničkom 16-ercu, ali proigravanje Brozovića za Soudanija ne prolazi
19'- i Pivarić, malo i na sreću, prolazi sve do peterca, ali brani Pušeljić
18'- u prepoznatljivom prodoru Halilović je došao do ruba 16-erca, ali njegov udarac odlazi preko gola
16'- sa svega nekoliko metara, Soudani je imao čisti udarac glavom, ali ravno u ruke vratara
8'- odlična prilika za Soudanija na asistenciju Čopa, ali Alžirac promašuje s ruba 16-erca
5'- nakon početne inicijative, Duje Čop zatresao je vratnicu nakon što je prebacio vratara. Nekoliko trenutaka kasnije, s lijeve strane s 15-ak metara tuče Halilović, ali brani Pušeljić
0'- pred ne baš popunjenim stadionom počela je utakmica...

Dinamo: Ježina - Leko, Šimunović, Šimunić, Pivarić - Ademi, Pavičić, Brozović - Soudani, Halilović, Čop
HD: Pušeljić - Špehar, Mrčela, Gregov, Kluk - Lesjak, Ljubičić - Jazvić, Zlatar, Doležal - Božić