UVJERLJIVI GOSTI

Pogledajte golove kojima su 'lokosi' slomili HD

13.07.2013 u 21:15

U prvom kolu MAXtv Prve lige Lokomotiva je pred oko tisuću gledatelja slavila na gostovanju u Sigetu kod Hrvatskog dragovoljca 2:0

Povratak u elitno društvo Hrvatski dragovoljac neće pamtiti po dobrome. Na startu prvenstva ih je svladala Ivkovićeva družina. 'Lokosi' su zasluženo stigli do tri boda.

Obje momčadi počele su oprezno, pokušavalo se uglavnom iz daljine, a prva prava prilika u 30. minuti pretvorena je u pogodak. Domaći nogometaši izgubili su loptu na sredini terena, Mrzljak je briljantno uposlio Šituma, koji je izbjegao zaleđe, te svladao nemoćnog Čovića za 0:1.

Prvi gol gostiju

U 48. minuti 'lokosi' su povećali prednost. Chago je ubacio s lijeve strane, Bručić sa šest-sedam metara pogodio lijevu vratnicu, a lopta se odbila u nogu vratara Čovića te završila u mreži. Autogol!

Autogol domaćina

Do kraja utakmice gostujući vratar Picak zaustavio je nekoliko nezgodnih pokušaja 'crnih' da dođu barem do počasnog pogotka, ali isto tako je i Lokomotiva mogla doći do još uvjerljivije pobjede.