MALI DERBI

Opasni Osijek u gostima kod čvrstog Splita

14.08.2011 u 21:51

Potencijalno najzanimljivijom utakmicom dosadašnjeg dijela prvenstva, u kojoj RNK Split dočekuje Osijek, zatvara se četvrto kolo MAXtv Prve lige

RNK Split - Osijek 2:2

94' - kraj
94' - završni juriši Splita, ali Osijek se drži
92' - Kardum istrčavanjem sprječava zicer Rebića
88' - GOL: Marko Babić siguran realizator
86' - prekršaj Budiše na Ibriksu, penal za Osijek, isključenje za Budišu
86' - Vuković skida zicer, ali ne uspijeva izbaciti loptu
84' - Vuković siguran na opasnom ubačaju Babića
78' - dobar ubačaj prolazi tik ispred Ljubojevića, Osijek je mogao izjednačiti
76' - lopta pogađa u ruku Budišu, ali tik izvan 16. Sudac, pogreškom, nije svirao ništa
68' - Osijek ne pkazuje znakove povratka u igru
62' - Obilinović je pokušao izvana, Split juriša po treći gol
55' - GOL: Kardum kroti šut Obilinovića ali mu ispada iz ruke, Baraban natrčava i zabija
52' - Obilinović prolazi i puca, Split želi pobjedu
50' - Split pokušava izvana
46' - treneri nisu ništa promijenili

45' - odmor, Split je bio puno bolji
44' - Čop opet u šansi i prebacuje gol
39' - GOL: Obilinović pogađa snažno i visoko, Kardum nemoćan
38' -penal za Split nakon što je Babić povukao Vitaića
35' - dobra polukontra Osijeka, Marko Babić mlako puca s ruba 16
32' - sada je opasan Baraban, Kardum sjajno brani vrata Osijeka
30' - Obilinović ubacuje, Čop iz pada puca glavom, Kardum sjajno paradira. Lijepo
25' - Erceg puca nakon polukontre Splita, trebao je biti precizniji
22' - Obilinović sjajno ubacuje za Čopa, Šorša izbacuje
15' - Osijek se trudi umrtviti domaćina
11' - Šimić iz dobre pozicije gađa daleko preko grede Osijeka
6' - GOL: Vidaković snažnim udarcem s 20 metara pogađa blizu rašlji Vukovića. Sjajan gol!
4' - Kvržić pokušava prijetiti izvana, daleko od gola Splita
3' - Čop izlazi sam pred Karduma koji skokom u noge skida zicer
1' - Vitaić pokušava izvana, preslabo i neopasno

Osječani će nastupiti bez bolesnog kapetana Smoje, dok za domaćine ne igraju ozlijeđeni Vidić i Serdarušić. Ako osijek pobjedi iduće subote će na svom travnjaku imati priliku u izravnom dvoboju prestići vodeći Dinamo.