MAXtv PRVA LIGA - 3. KOLO

Dinamo siguran, Inter šokirao Cibaliju

06.08.2011 u 22:49

Večeras se u tri termina igraju četiri utakmice 3. kola MAXtv Prve lige. Osijek je svladao Zagreb sa 4:0, a Inter je u sudačkoj nadoknadi iznenadio Cibaliju. Lučko je pak bilo slabo i bodove poklonilo Istri. U posljednjoj utakmici Dinamo je pobijedio Slaven Belupo sa 2:0

Tekstualne prijenose utakmica čitajte ovdje

SLAVEN BELUPO - DINAMO 0:2 (0:2)
KRAJ UTAKMICE
90' - suci su pokazali tri minute nadoknade
86' - Šitum je zaradio žuti karton
79' - Jurčić vadi Rukavinu, a uvodi mladog Marija Šituma
72' - sjajan udarac Stjepana Poljak i atraktivna intervencija Kelave
69' - Rodiće je opet bio uspješniji od Krstanovića, zaustavivši njegov udarac nogom
68' - Leko je lijepo ubacio za Krstanovića, ali Rodić je bio siguran
60' - Sammir je dobro prošao po desnoj strani, a na njegov ubačaj zakasnio je Badelj
54' - malo se 'zakuhalo', zakvačili su se Maras i Leko, jer je 'dinamovac' grubo ušao u kapatana domaćih, te su dobili žute kartone
48' - s obzirom na rezultat logično je za očekivati da će se Dinamo polako zatvarati
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - kraj prvog poluvremena
41' - rijetka prilika za domaćine
39' - Rukavina zabija za 2:0, nakon dodavanja Leke
35' - novi korner za Dinamo, ali nikog nije bilo na ubačaj Sammira
34' - nakon kornera Sammira, Tonel puca ali lopta je odskakutala kraj gola
31' - u jednom duelu ostao je Vrsaljko na travnjaku, pružena muje liječnička pomoć
28' - slobodnjak za domaćine, Milardović puca, ali neprecizno
21' - odličan prodor Vide ali ponestalo mu je snage u završnici akcije
17' - Rukavina dobio dubinsku loptu i pogodio za 1:0, domaćini su uvjereni da je zabio iz zaleđa a komentiroa je to i službeni spiker. Kasnijim pregledom vidjelo se da je gol posve regularan
14' - udarac iz daljine Milardovića. ali Kelava siguran
13' - tempo je malo splasnuo, idgra se uglavnom na sredini terena
11' - Vida je srušio Bušića, ali sudac Klaić ostao nijem
5' - Badelj za Rukavinu, ali je ostao prekrata i Rodić mu odnosi loptu
4' - odličan udarac Purića, ali Kelava je bio siguran i izbio loptu u korner
3' - uzvratio je Ibanez, ali neprecizno
2' - odlično proigravanje domaćina, ali je Benko bio u zaleđu
1' - počeo je dvoboj u Koprivnici
CIBALIA - INTER 0:1 , LUČKO - ISTRA 1961 0:2 (0:2)KRAJ UTAKMICA
90'+3 - Abilaliaj je zabio za 0:1 Intera
86' - u Kranjčevićevoj se gotovo ni ne igra, Istra čuva vodstvo, a Lučko ne uspijeva napraviti ništa
85' - Cibalia više ne pritišće, čak je i Inter imao nekoliko prigoda
67' - slobodnjak za Cibaliju, skraćeni korner, ali Parmakovićev udarac otišao je kraj gola
52' - Lučko je češće s loptom, ali bez prave prigode
48' - Prgomet puca prema golu Intera, ali lopta je otišla kraj gola
46' - počela su druga poluvremena
KRAJ PRVOG POLUVREMENA
44' - još jedna prigoda Cibalije (Bartolović), ali bez rezultata
39' - Lučko je posve bezidejno, što gostima olakšava posao
34' - sjajna prigoda za Cibaliju, ali ostala je propuštena
32' - Istra preko Grbića i gubitka lopte Lučkog vodi 2:0
27' - Cibalia bolja, ali bez učinka
23' - Lučko nastoji doći do izjednačenja, Istra se organizirano brani
21' - Cibalia ima već osam kornera na kontu
15' - skraćeni korner za Cibaliju, ali Santini je zaustavio taj ubačaj
 7' - Cibalia je dominantnija, imali su već dva kornera
 1' - Istra je pogotkom Jazvića povela protiv Lučko (0:1); slobodnjak s 20 m obranio je Kovačić ali spustio loptu na noge Jazviću
 1' - počele su i utakmice u Vinkovicma odnosno u KranjčevićevojOSIJEK - ZAGREB4:0 (2:0)

90' - KRAJ U OSIJEKU
85' - Babić je promašio za 'petardu'
82' - Ljubojević je zabio gol, ali suci su pokazali da je bio u zaleđu
77' - Osijek briljira, a novu je prigodu propustio Vidaković
73' - a nakon ubačaja Miličević je uspio glavom zabiti za 4:0
72' -Vidaković je zaustavio udarac Lukačevića i izbio u korner
68' - nakon kornera Miličevića, Vrgoč je vratio glavom loptu u sredinu a Ivo Smoje ugurao loptu za 3:0
65' - Štrok je pucao iz daljine, ali preslabo za Karduma
64'- sjajna akcija Osijeka, nakon koje je Dino Špehar promašio idealnu priliku
60' - opet izvrsna prilika za goste, ali Kardum brani Abdurahimijev udarac s nekih 12 metara
59' - Dedić, koji je ušao prije koju minutu, puca s 18 metara ali obrana Osijeka izbija u korner
58' - Štiglec je opasno pucao prema Kardumu, ali golman je zaustavio taj pokušaj
56' - prvi udarac Osijeka u nastavku
50' - momčad Luke Pavlovića zaigrala je nešto konkretnije

42' - prva opasnost za Osijek, Frljužec puca pokraj Karduma, ali Osijekov vratar uspio je gurnuti loptu u korner
39' - izvrsna prigoda za Ljubojevića, ali bivši 'zagrebaš+ pucao je visoko preko gola
38' - nakon ubačaja Babića, lopta se od Oršulića odbila pokraj Vikaovića za 2:0 Osijeka
37' - lijep udarac Kvržića iz daljine, ali požrtvovni skok Vidakovića, za novi korner Osijeka
33' - Marko Babić još jednom odlično proigrava Miličevića, ali Vidaković je opet uspješniji
30' - precizan udarac Marka Babića, ali otišao je kraj gola
29' - Lukačević je blokirao Abdurahimijev ubačaj
28' - Osijekov Vidaković škaricama je pokušao iznenaditi Zagrebova prezimenjaka
26' - puca i Lukačević ali Zagrebov golman brani
25' - Zagreb još nije zapucao prema Kardumu
24' - Vidaković je opet spasio Zagreb, obranivši Miličevićev udarac koji je stigao 'jedan na jedan' sa Zagrebovim golmanom
18' - Zagreb je bio u kontri, Celiščak je ubacio s lijeve strane, ali je Abdurahimi zakomplicrao te izgubio loptu
14' - odlična akcija Babića i Miličevića, ali Vidaković je sjajno obranio
11' - Špehar je zabio za 1:0, nakon greške Šovšića i odlične asistencije Ljubojevića - sjajan udarac s vrha kaznenog prostora
10' - prva prilika za domaćine, Miličević je pucao lijevom nogom a Vidaković je morao intervenirati
10' - dobra i dopadljiva utakmica, s dosta trke, ali zasad bez izglednijih prilika
 6' - imali su domaćini priliku ali obrana Zagreba blokirala je udarac
 1' - počeo je dvoboj u Osijeku, domaćinima nedostaju Barišić i Jugović, gostima Jeffton