NEMA REPOVA

Rukavina za čistu i uvjerljivu pobjedu Dinama

07.08.2011 u 00:40

Dinamo je u Koprivnici nastavio svoj niz pobjeda, upisavši i treći uspjeh rezultatom 2:0. Doduše, službeni je spiker posumnjao u regularnost prvog gola Rukavine, no snimka je dala potpuno pravo sucima

Bila je to treća 2:0 pobjeda Dinama, za nastavak stopostotnog niza u domaćem prvenstvu, ali i nagrada za uspješno odrađeni posao u kvalifikacijama za Ligu prvaka. Trener Jurčić pogodio je s osvježenjem jer Calello je morao ući umjesto ozlijeđenog Alispahića, dok je Rukavina tek na ovoj utakmici dobio priliku od prve minute.

Šibenčanin je svoju prigodu zgrabio dva puta matirajući Rodića i svojoj momčadi još u prvom poluvremenu osigurao pobjedu. Bilo je sumnji u regularnost prvog gola, no TV snimka potvrdila je da je prvi gol Rukavine posve regularan. Ustvari, uvjerite se sami.