POBJEDA NA STARTU

Pogledajte kako su Kovačić i Rukavina zabili Interu

23.07.2011 u 21:39

'Modri' su novo prvenstvo otvorili pobjedom od 2:0 protiv Intera, no po igri i pristupu vidjelo se da su igrači Dinama već u - Helsinkiju

Mateo Kovačić je zabio na asistenciju Ante Rukavine sredinom prvog poluvremena, a Ante Rukavina je potkraj utakmice pogodio nakon asistencije Sammira - to su dva ključna trenutka Dinamove pobjede nad Interom u 1. kolu MAXtv Prve lige. Tri boda 'modri' su osvojili na račun pojedinačne kvalitete igrača, a ne prikazane igre, i sasvim je jasno da su nogometaši Krune Jurčića mislima već bili u Helsinkiju.

Unatoč svemu, sažetak utakmice nije prekratak. Imalo se ipak što vidjeti. Osim dva pogotka domaćina i jednu veliku priliku Intera na početku drugog poluvremena te nekoliko dobrih akcija Dinama, ali s traljavim završetkom. Dakle, uživajte...