'Žapci' sa Save potopili jugaše

• Autor: D. S. / Hina
  • 27.11.2010 21:34:05
  • 27.11.2010 20:04:22

U derbiju petog kola Jadranske vaterpolo lige Mladost je u Zagrebu rezultatom 13:8 svladala dubrovački Jug

'Žapci' su do velike i rezultatski uvjerljive pobjede stigli protiv najvećeg rivala iz Hrvatske. Jug je donekle odolijevao tek prve dvije četvrtine, nakon kojih je bio u zaostatku 7:5, da bi se u trećoj dionici potpuno raspao (0:4). Mladost je pobjegla na 11:5 i na ulasku u zadnjih osam minuta sve je bilo riješeno.

Golove za domaćina su postigli Muslim (3), Lončar (2), Hinić (2), Petković (2), Udovičić, Letica, Buljubašić i Vukičević, a za goste S. Sukno (4), Bušlje (2), Seman i Drobac.

Treba spomenuti lošu realizaciju igrača više kod Juga 3-16, dok je Mladost u tome segmentu bila nešto bolja 5-11.