VATERPOLSKA EUROLIGA

Mladost uspjela slomiti Partizana na Savi

14.11.2010 u 17:29

U susretu 1. kola skupine C Eurolige za vaterpoliste Mladost je na bazenu na savi svladala Partizan sa 10-8 (5-1, 2-1, 3-4, 0-2). Susret je odigran na bazenu Mladosti na Savi, a sudili su pred 1.600 gledatelja Kiszelly iz Mađarske i Naumov iz Rusije

Vaterpolisti Mladosti odlično su ušli u susret protiv Partizana, nakon prve četvrtine imali su prednost od 5-1, a na polovici susreta bilo je 7-2. U trećoj četvrtini prednost Mladosti smanjena je na četiri gola, a u samoj završnici Partizan je čak i zaprijetio preokretom. U posljednje dvije minute gosti iz Beograda imali su nekoliko napada iz kojih su mogli smanjiti na samo gol razlike, ali Mladost se uspjela obraniti ponajprije zahvaljujući odličnom Paviću na vratima.

U 2. kolu Mladost će igrati 1. prosinca na gostovanju protiv Olympiakosa.

MLADOST: Marcelić, Vukičević, Pavičić, Letica 1, Petković 2, Živković 1, Udovičić 1, Karač, Muslim 2, Hinić, Buljubašić 2, Pavić, Lončar 1.

PARTIZAN: Soro, Chatzitheodorou, Rađen 2, Korolija, Pjetlović, Prleinović 1, Radović 1, Avramović, Ćuk 1, Mitrović 1, Vujasinović 2, Živojinović.

PETERCI: Mladost 0, Partizan 0.

REALIZACIJA IGRAČA VIŠE: Mladost 12 (7), Partizan 17 (6).