DOBRA FORMA

Ljubičić preko Denta među osam u Montpellieru

28.10.2010 u 14:09

Hrvatski tenisač Ivan Ljubičić plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Montpellieru, on je u susretu drugoga kola svladao Amerikanca Taylora Denta sa 7:5, 6:4 nakon sat i 26 minuta igre

Ljubičić je nesigurno krenuo u dvoboj, te je kod rezultata 3:2 za Denta u prvom setu izgubio servis. No, odmah u sljedećoj igri je vratio 'break', da bi kod rezultata 5:5 još jednom oduzeo servis Dentu što mu je bilo dovoljno za osvajanje prve dionice.

Odmah na početku drugog seta Ljubičić je stigao do 'breaka' prednosti kojega je sačuvao do kraja.

Bio je ovo peti međusobni susret Ljubičića i Denta i druga pobjeda našega igrača.

U četvrtfinalu će Ljubičić igrati protiv pobjednika susreta između Finca Jarkka Nieminena i Francuza Richarda Gasqueta.