VILLACH IPAK PREJAK

'Medvjedima' i treći uzastopni poraz

17.10.2010 u 19:52

'Medvjedi' se očito nisu oporavili od nesretnog poraza u petak od Klagenfurta. Naime, u 12. kolu EBEL lige poraženi su, gotovo bez ispaljena metka, kod Villacha sa 7:1 (1:0, 3:0, 3:1)

Hokejaši Medveščaka 'poskliznuli' su se i na ledu u Villachu. Nakon poraza od Vienna Capitalsa u gostima, potom nes(p)retnog poraza kod kuće od Klagenfurta, 'medvjedi' su u Villachu izgledali potpuno izgubljeno.

Domaćini su stigli do uvjerljivog vodstva 6:0, Ryan Kinasewich je u 51. minuti utakmice postigao tek počasni pogodak za goste iz Zagreba, ali Platzer je u 56. minuti uništio i možda jedini promil nade u mogući preokret. Prethodnih šest pogodaka za Villach postigli su Mitchell (10'), Razingar (23', 37'), Unterluggauer (39'), Ryan (43') i Petrik (48'). U prilično izvjesnoj utakmici bilo je puno nervoze pa su suci i jedne i druge često slali na 'hlađenje'. Domaćini su bili kažnjeni sa 10+10 minuta, a gosti sa 16+10 minuta.

Nakon 12. kola EBEL lige 'medvjedi' imaju pet pobjeda i sedam poraza, dok su hokejaši Villacha ostali na visokom drugom mjestu, sa devet pobjeda i tri poraza.

Black Wings Linz - Graz 99ers 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Red Bull Salzburg - Jesenice 8:1 (2:0, 3:1, 3:0)
Vienna Capitals - Sapa Fehervar 7:3 (1:2, 4:1, 2:0)
Tilia Olimpija - KAC Klagenfurt 1:2 (0:0, 0:2, 1:0
VSV Villach - MEDVEŠČAK 7:1 (1:0, 3:0, 3:1)