PORAZ 7:4

Medveščak izgubio na gostovanju u Beču

10.10.2010 u 20:43

Hokejaši Medveščaka u 10. su kolu regionalne hokejaške EBEL lige izgubili na gostovanju kod Vienna Capitalsa sa 4:7 (1:4, 2:1, 1:2)

Nakon što su prije devet dana doživjeli težak poraz (1-6) u zagrebačkom Domu sportova hokejaši Vienna Capitalsa krenuli su furiozno u utakmicu, te su nakon 12 minuta vodili sa 4-0, dok je jedini strijelac za Medveščak u prvoj trećini bio je Wacey Rabbit.

Početkom druge trećine Bečani su ponovni stigli do četiri pogotka prednosti, ali potom su Rabbit i Lovrenčić uspjeli smanjiti na 5-3.

Utakmicu je rezultatski riješio Rotter golom za 6-3 16 minuta prije kraja, Sandrock je uspio smanjiti na 6-4, a posljednjih minutu i pol Medveščak je igrao bez vratara. Rizik se nije isplatio, jer nisu uspjeli smanjiti rezultat, a u posljednjoj sekundi domaći su još i povećali svoju pobjedu.

Nakon 10 kola Medveščak ima 10 bodova, dok Vienna Capitalsi imaju 12.

U sljedećem kolu u petak Medveščak će u Domu sportova ugostiti KAC iz Klagenfurta.

STRIJELCI: 1-0 Marcel Rodman (3:37), 2-0 Francois Fortier (8:14), 3-0 Francois Fortier (8:39), 4-0 Corry Larose (11:55), 4:1 Wacey Rabbit (16-50), 5-1 Francois Bouchard (24:28), 5-2 Wacey Rabbit (29:35), 5-3 Marko Lovrenčić (31:44), 6-3 Rafael Rotter (44:08), 6-4 Robby Sandrock (54:11), 7-4 Philipp Pinter (60:00).