KOMPLICIRA SE SKUPINA

Grčka uzela bod mađarskim vaterpolistima

01.09.2010 u 18:17

U susretu trećeg kola B skupine Europskog vaterpolskog prvenstva u Zagrebu reprezentacija Grčke je priredila veliko iznenađenje odigravši 6:6 protiv Mađarske

Grci su sjajno otvorili utakmicu i već u prvoj četvrtini poveli su 3:0. Posebno je oduševila grčka obrana koja je u prve dvije četvrtine primila samo jedan gol. U trećoj dionici Mađari su uspjeli izjednačiti na 4:4, no Grčka je ipak u zadnju dionicu ušla s golom više. Kada su Mađari s dva gola preokrenuli rezultat i poveli 6:5 činilo se kako će ipak do pobjede, no devet sekundi prije kraja utakmice Fountoulis je izjednačio na 6:6.

MAĐARSKA: Szecsi, Torok, Madaras 1, De. Varga, Bundschuh, Hosnyanszky 1, Vamos, Szivos, Da. Varga 2, Biros 2, Kis, Harai, Nagy

GRČKA: Tsalkanis, Mylonakis, Papadogkonas, Miralis 1, Delakas 1, Fountoulis 1, Afroudakis 2, Ntoskas, Mourikis 1, Miteloudis, Gounas, Kolomvos, Galanidis